Atklāta izstāde „Drošība un kārtība - Latvijai 90” 1

Šodien Liepājas Latviešu biedrības namā Latvijas Republikas proklamēšanas 90. gadadienas pasākumu ietvaros atklāja ceļojošo izstādi „Drošība un kārtība - Latvijai 90”. Izstāde Liepājā būs apskatāma līdz 8.novembrim, vēstī Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Izstādē apskatāmas lietas, kas vēstī par par ugunsdzēsēju, policijas, robežsardzes un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes darbību un attīstību Latvijas valsts pastāvēšanas 90 gados.

Tās atklāšanā piedalījās Liepājas pilsētas un rajona policijas pārvaldes priekšnieks Artūrs Vaiteiks, ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes komandieris Andrejs Beļakovs, Valsts robežsardzes Liepājas pārvaldes priekšnieks Jānis Lūks, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Liepājas nodaļas vadītāja Vija Vilmane.

Atklājot izstādi Valsts robežsardzes Liepājas pārvaldes kinologs un dienesta suņi rādīja paraugdemonstrējumus, bija iespēja izmēģināt ugunsdzēsēju tērpus, izmēģināt policistu ātrās reaģēšanas vienības ekipējumu, kā arī pie kriminālistikas un pasu ekspertiem noņemt pirkstu nospiedumus.

Pie LBN durvīm apmeklētājus sagaidīja ceļu policijas tēli - Bebrs Bruno un Runcis Rūdis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

keiko

Kā man patīk, ka viss tiek ielikts atbilstošos ietvaros. Latviešiem jau patīk, ka neviens nelec ārā no rāmjiem.

pirms 12 gadiem, 2008.11.04 10:20

Liepājā