Atklās Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāles renovētās telpas

Šodien plkst.12 Liepājā tiks atklātas Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Liepājas filiāles renovētās telpas, informēja RSU pārstāvis Edijs Šauers.

Atklāšanas ceremonijā piedalīsies RSU un Liepājas filiāles vadība un Liepājas domes vadība, lai savstarpēji pārrunātu augstskolas ciešāku iesaisti pilsētas un reģionālās veselības aprūpes ilgtermiņa attīstībā un izaugsmē.

Kopumā tikusi renovēta platība 2000 kvadrātmetru apjomā, ieguldot RSU un Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļus 311 384 eiro apmērā. Rekonstrukcijas darbi tika sākti 2014.gada 17.jūlijā, bet objekts nodots ekspluatācijā aizvadītā gada nogalē. Papildus telpu renovācijai Liepājas filiālē veikta studiju infrastruktūras atjaunošana, iegādātas modernas mācību mulāžas un jauni datori.

Tāpat šodien Liepājas Latviešu biedrības namā notiks RSU studentu un docētāju tikšanās ar Liepājas vidusskolēniem, piedāvājot viņiem ieskatu RSU studiju programmās un vidē, kā arī ļaujot noklausīties speciāli gatavotas vieslekcijas. RSU vieslekcijas un prezentācijas Liepājas Latviešu biedrības namā notiks no plkst.15 līdz plkst.17.

Savukārt ceturtdien, 12.martā, sākot no plkst.11, RSU Liepājas filiālē notiks atvērto durvju diena, bet piektdien, 13.martā, no plkst.14 līdz plkst.18 tirdzniecības centrā "Ostmala" sadarbībā ar "Rimi" RSU Liepājas filiāles studenti un docētāji "RSU Veselības ekspresī" piedāvās bezmaksas konsultācijas un veselības mērījumus Liepājas iedzīvotājiem.

Pievieno komentāru

Liepājā