Atklās jaunu autobusa maršrutu Liepājā

No šodienas Liepājā tiks ieviests jauns eksperimentāls autobusa maršruts "Līva - Roņu iela", aģentūru LETA informēja uzņēmums "Liepājas sabiedriskais transports".

Autobuss kursēs darba dienās.

Autobuss no pieturas "Līva" aties plkst.6.35, 14.35, 18.35 un 22.35, bet no pieturas "Roņu iela" plkst.7.15, 15.15, 19.15 un 23.15.

Jaunais maršruts izveidots pēc Liepājas zivju pārstrādes uzņēmuma "Kolumbija" un AS "Kursa" darbinieku lūguma. Lai darbinieki ērtāk un laicīgi nokļūtu savās darba vietās un pēc darba mājās, no pieturas "Līva" līdz uzņēmumam un atpakaļ varēs nokļūt ar eksperimentālā maršruta autobusu. Pieturvieta "Līva" kā pārsēšanās vieta izvēlēta, ņemot vērā, ka no un uz šo pieturvietu var nokļūt no visiem pilsētas rajoniem.

Pasažieriem, kuri regulāri izmanto sabiedrisko transportu, visērtāk ir iegādāties abonementa biļetes, ar kurām var braukt neierobežotu skaitu reižu jebkurā maršrutā. Abonementa biļete autobusam darba dienām maksā desmit latus, katrai dienai - 14 latu, un tās ir nopērkamas gandrīz 100 tirdzniecības vietās visā Liepājā.

Paredzēts, ka eksperimentālais maršruts darbosies līdz 1.jūlijam. Ja no pasažieru plūsmas pētījuma varēs secināt, ka maršrutu izmanto pietiekami daudz pasažieru, to ieviesīs kā pastāvīgu.

Pievieno komentāru

Liepājā