Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atklās Ingas Liepnieces – Liepiņas darbu izstādi

Sestdien, 31. janvārī pulksten 12:00 radošajā telpā "Ideju bode" (Teodora Breikša ielā 41/41a, Liepāja) uz savas pirmās izstādes atklāšanu aicina māksliniece, Liepājas Bērnu mākslas skolas pasniedzēja Inga Liepniece – Liepiņa. Izstādei dots nosaukums „Lielais kāposts un citas padarīšanas”. Tā ir pārdomu un sajūtu izstāde, kurā Inga rosina arī citus domāt un līdzsajust.

Inga Liepniece – Liepiņa (ex Irbe) ikdienā daudz laika pavada Liepājas Bērnu mākslas skolas audzēkņu sabiedrībā, māca bērniem krāsas, formu, māca redzēt un saskatīt. Gluži tāpat, kā viņa pati to darījusi bērnībā, mācoties Liepājas Lietišķās mākslas vidusskolā, Latvijas Mākslas akadēmijā un dzīvojot dzīvi, turpina pasauli sajust arī tagad.

„Ļoti daudz mūsu dzīvē ir atkarīgs no vecākiem un skolotājiem. Es esmu ārkārtīgi pateicīga mammai Aijai Irbei un tētim Andrim Irbem, ka viņi man neko nespieda darīt, viņi uzticējās man. Tāpat manī no dabas ieliktās lietas palīdzēja sastrukturēt, apzināties un izcelt pasniedzēji toreizējā Liepājas Lietišķās mākslas vidusskolā un pēc tam Latvijas Mākslas akadēmijā. Šodien saprotu, cik liela ir skolotāju atbildība, jo var vienkārši nokaut mazajā cilvēkā potenciālu, bet var arī ieskatīties dziļāk, iedvesmot un palīdzēt noticēt sev”, atklāj Inga Liepniece – Liepiņa.

Izstādes autore lielu paldies vēlas pateikt māksliniekam Zigim Filicam, pasniedzējam Guntim Cukuram, Svetlanai Beļinskai, Aigai Ivbulei, Skaidrītei Elksnītei, Jānim un Ilonai Slaidiņiem, Aļģirtam Lazdauskim. Tāpat Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas dibinātājam Tālivaldim Gaumigam, gleznošanas pasniedzējam Aleksandram Dembo un savām istabas biedrenēm no kopmītņu laikiem – Dacei Bērziņai un Gunai Mēnesei. Viņas ir Ingas labākās draudzenes vēl joprojām.

Inga atzīst, ka krāsa ir viņas stihija un vājība. Izstādē māksliniece pauž īstā brīža izjūtas un uz izstādes atklāšanu aicina visus tos, kam arī rodas mirkļa izjūta un vilinājums redzēt, ko domā Inga. Māksliniece gaida atbalsošanos.

Izstāde radošajā telpā „Ideju bode” būs skatāma februārī, katru sestdienu, vai pēc īpašas vienošanās darba dienās.

Krista Kalnarāja
Radošās telpas „Ideju bode” vadītāja

Pievieno komentāru

Liepājā