Atkārtoti meklēs restorānu pakalpojuma sniedzēju topošajā Liepājas koncertzāles ēkā

Liepājā izsludināts jauns konkurss par restorānu pakalpojuma sniedzēju topošajā Liepājas koncertzāles ēkā, jo iepriekšējais konkurss noslēdzās bez rezultātiem.

Kā aģentūru LETA informēja SIA "Lielais dzintars" valdes locekle Baiba Bože, arī jaunajā iepirkuma procedūrā kvalifikācijas prasības pretendentiem noteiktas tikpat augstas - vismaz trīs gadu pieredze ēdināšanas biznesā un augsta līmeņa lielu korporatīvo pasākumu ēdināšanas nodrošināšanā. Taču atšķirības ir piedāvājumā, kas varētu ieinteresēt potenciālo pakalpojuma sniedzēju, tostarp attiecībā uz ieguldījumiem un paredzēto līguma darbības termiņu. Ja iepriekš iepirkums bija plānots tikai uz pieciem gadiem, tagad konkursa nolikumā paredzētais pakalpojuma sniegšanas laiks ir līdz desmit gadiem.

Līguma darbības termiņš tiks noteikts saskaņā ar pretendenta piedāvājumā iekļauto līguma izpildes termiņa ekonomisko pamatojumu - aprēķinu par līguma izpildē veikto ieguldījumu atgūšanu, ievērojot maksimālo pakalpojumu sniegšanas termiņu - 120 mēnešus no pakalpojumu sniegšanas sākšanas dienas. Restorāna pakalpojumu koncertzālē plānots sniegt, sākot no šā gada 1.oktobra.

Līgums paredz tiesības daudzfunkcionālā centra "Lielais dzintars" telpās, Liepājā, Radio ielā 8, sniegt pastāvīgas darbības ēdināšanas pakalpojumus, ēdināšanas pakalpojumus publisko pasākumu laikā un ēdināšanas pakalpojumus pasūtītāja organizētajos pasākumos.

Piedāvājumi iesniedzami Liepājas pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā līdz 13.maija plkst.14.

Jau ziņots, ka pirmais konkurss par restorānu pakalpojuma sniedzēju topošajā Liepājas koncertzāles ēkā noslēdzās bez rezultātiem - neskatoties uz uzņēmēju izrādīto interesi, neviens pretendents savu piedāvājumu konkursā neiesniedza.

Interesi par potenciālo nākamo biznesa vietu daudzfunkcionālajā centrā "Lielais dzintars" bija izrādījuši apmēram desmit dažādu uzņēmumu pārstāvji - gan vietējie, gan tādi, kas darbojas ārpus Liepājas. Pašvaldība šo situāciju skaidroja ar to, ka uzņēmējiem ir jānāk ar savu ieguldījumu restorāna izveidē, bet iepirkums bija plānots tikai uz pieciem gadiem.

Konkursa mērķis ir izvēlēties piegādātāju, kam tiktu piešķirtas tiesības sniegt restorānu pakalpojumus un nodrošināt pasākumu apkalpošanu daudzfunkcionālā centra "Lielais dzintars" ēkā, lai tajā nodrošinātu augstas kvalitātes sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus gan ikdienā, gan pasākumu apmeklētājiem, gan arī konceptuāli papildinātu ēku ar interesantu un kopējam ēkas tēlam atbilstošu interjeru un piedāvājumu.

Kā ziņots, Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" būvniecība tika sākta 2013.gada rudenī un to plānots pabeigt šogad.

Topošās būves kopējā platība atbilstoši tehniskajam projektam ir 14 126 kvadrātmetri, ēkā būs astoņi stāvi. Lielajā koncertzālē paredzētas 1080 skatītāju vietas, bet kamerzālē - 200 vietas.

Koncertzāles būvniecības, būvuzraudzības un autoruzraudzības izmaksas, neskaitot pievienotās vērtības nodokli, ir 30,17 miljoni eiro, no kuriem puse ir Eiropas Savienības fondu līdzfinansējums.

Autoruzraudzības līgums tika parakstīts ar austriešu arhitektu Folkeru Gīnki, savukārt līgums par būvniecības darbiem - ar uzņēmumu "Merks".

Pievieno komentāru

Liepājā