Atkal organizēs ērmriteņu darbnīcas

Sestdien, 7. martā no  plkst. 13.00 – 16.00 interesenti, kuri apsver domu pieteikties Boltik Baik ērmriteņu darbnīcā, tiek aicināti uz sarunu un kopīgu riteņu darbnīcu telpu uzkopšanu,  biedrības Radi Vid Pats telpās, Vecā ostmalā 54 un iepazīties ar trim no četriem jaunajiem brīvprātīgajiem, kuri aprīlī un maijā dzīvos Liepājā un organizēs ērmirteņu darbnīcu vietējiem jauniešiem.

2015. gada pavasarī jau trešo reizi Liepājā norisinās velokultūras projekts "Boltik Baik", kura laikā top dažādi frīkbaiki jeb ērmriteņi.  Jau 2011. un 2012. gadā „Boltik Baik” ieguva lielu sabiedrības atsaucību, tāpēc biedrības „Radi Vidi Pats” bija motivēti projektu turpināt un organizēt arī 2015. gadā. Šobrīd projektā ir apstiprināti trīs Eiropas brīvprātīgie : viens jaunietis no Ungārijas,  viens no Francijas un viens no Portugāles, kas projektā darbosies divus mēnešus – aprīlī un maijā. Itāļu brīvprātīgais vēl tiek meklēts.

Kopīgiem spēkiem un ar organizācijas palīdzību viņi īstenos „Boltik Baik” projektu, kura pamatā ir piecu dienu ilgas velodarbnīcas organizēšana maijā,  kurā 20 Liepājas jaunieši konstruēs katrs pats savu ērmriteni. Darbnīcas noslēgumā tapušie rezultāti tiks izrādīti Liepājas publikai organizējot ērmriteņu parādi. Pēcāk tie būs pieejami nomā.

Brīvprātīgie ar saviem organizācijas pārstāvjiem ieradīsies Liepājā jau ceturtdienas vakarā, lai pavadītu šeit  nedēļas nogali - izrunātu projektu aktivitātes,  ar praktiskām lietām saistītos jautājumus un iepazītu pilsētu.

 *Eiropas Brīvprātīgais Darbs ir Eiropas Savienības programmas ERASMUS+ mobilitātes projekts, kas 17 - 30 gadus veciem jauniešiem piedāvā iespēju apgūt jaunas iemaņas un prasmes, dodoties no 2 nedēļām - 12 mēnešiem projektā uz kādu citu valsti, sedzot jaunieša ceļa izdevumus abos virzienos, kabatas naudu, dzīvesvietu, veselības apdrošināšanu un valodas kursus.

Ja kāds jaunietis vēlas pieteikties talkai vai vēlas uzzināt vairāk par Eiropas Brīvprātīgo darbu, ir aicināti rakstīt uz evs@radividipats.lv.

Anna Īviņa
EVS coordinator/ EBD koordinātore
Radi Vidi Pats

Pievieno komentāru

Liepājā