Atkal mēģina apkrāpt, melojot par tuvinieku nelaimēm

1.augustā  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde saņēmusi informāciju atkal par jauniem gadījumiem, kad Liepājā krāpnieki, stāstot par avārijā iesaistītiem tuviniekiem, mēģina apkrāpt cienījama vecuma cilvēkus.
 
Abi gadījumi fiksēti Liepājas pilsētā – viens Ģ.Baloža, otrs – Rojas ielā. Līdzīgi kā iepriekš, arī šoreiz izraudzītajam upurim stāstīts, ka ar viņa tuvinieku notikusi nelaime un piedāvāts palīdzēt, samaksājot ievērojamu naudas summu vairāku tūkstošu latu apmērā.

Šoreiz abos gadījumos sievietēm izdevies neiekrist krāpnieku izliktajās lamatās.

Saņemot šāda vai līdzīga rakstura zvanu, protams, nav jāmaksā prasītā summa, bet gan nekavējoties jāsazinās ar policiju un jāinformē par notikušo, zvanot pa tālruni 6 34 04602; 110 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Lai pārliecinātos, ka bažām par tuvā cilvēka dzīvību un veselību nav pamata, ieteicams piezvanīt viņam pašam. Gadījumos, kad patiešām ir notikusi nelaime, policijas darbinieki nekad nelūdz naudu.

Policija aicina būt uzmanīgiem, nepalikt vienaldzīgiem un par šāda veida krāpniecības gadījumiem pabrīdināt savus radus un kaimiņus, īpaši cienījama gadagājuma ļaudis, kā arī izsaka pateicību ikvienam iedzīvotājam, kurš šādos vai līdzīgos gadījumos par notikušo informē policiju.

Pievieno komentāru

Liepājā