Atjaunota gāzes padeve "Liepājas metalurga" stadioniem un ledus hallei

Tā kā AS "Liepājas metalurgs" ir daļēji norēķinājusies ar AS "Latvijas Gāze" par sniegtajiem pakalpojumiem, no piektdienas pēcpusdienas ir atjaunota gāzes padeve "Liepājas metalurga" sporta būvēm - stadioniem un ledus hallei, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "Liepājas metalurga" pārstāve Simona Laiveniece.

Gāzes padeve "Liepājas metalurga" sporta objektiem tika pārtraukta pagājušās nedēļas vidū.

"SIA "Ledus halle "Liepājas metalurgs"" ir procesā, lai noslēgtu divpusēju tiešo līgumu ar "Latvijas Gāzi" un saņemtu tās sniegtos pakalpojumus nepastarpināti," skaidro ledus halles direktors Kārlis Dreņģers.

Jau ziņots, ka "Latvijas Gāze" 5.septembrī par 170 898 latiem palielinājusi prasības summu lietā par parāda piedziņu no finanšu grūtībās nonākušā uzņēmuma "Liepājas metalurgs". Prasītājs iesniedzis pieteikuma grozījumus, palielinot prasības apmēru līdz 2 207 710 latiem līdzšinējo 2 036 812 latu vietā. "Liepājas metalurgs" lūdzis paskaidrojumus par iesniegtajiem grozījumiem, tādēļ 5.septembrī plānotā tiesas sēde šajā lietā atlikta līdz 18.septembrim.

Kā ziņots, tiesā par parāda piedziņu no "Liepājas metalurga" vērsusies gan "Latvijas Gāze", gan AS "Latvenenergo".

"Latvenergo" prasību plānots skatīt 12.septembrī.

"Latvenergo" prasības summu tiesa neatklāj, jo tā nav minēta lēmumā par lietas ierosināšanu. "Latvenergo" prasa piedzīt arī tiesas izdevumus, bet abas kompānijas prasa tiesu piemērot atbildētājam prasības nodrošinājumu.

Kā ziņots, 25.aprīlī Kurzemes apgabaltiesa apmierinājusi "Latvenergo" pieteikumu par prasības pret "Liepājas metalurgu" parāda 962 084,56 latu apmērā piedziņas nodrošināšanu. Tiesā prasītais parāds ir par AS "Liepājas metalurgs" 2013.gada janvārī un februārī patērēto, bet tikai daļēji apmaksāto elektroenerģiju. Ierosinot lietu, tiesa pieņēmusi lēmumu nodrošināt "Latvenergo" prasību, uzliekot ķīlu "Liepājas metalurgam" piederošajām AS "Liepājas osta LM" akcijām parāda summas apmērā.

 

Pievieno komentāru

Liepājā