Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atjaunos Liepājas sociālo karti, lai palīdzētu krīzē nonākušiem iedzīvotājiem

Liepājas novada fonds aicina atsaukties organizācijas, kuras sniedz iedzīvotājiem sociālus pakalpojumus. Sadarbojoties vairākām organizācijām, 2008.gadā Liepājā tika izveidota Sociālā karte. Tika apkopota informācija par dažādiem bezmaksas pakalpojumiem, kas var palīdzēt krīzes skartajiem cilvēkiem izdzīvot un dzīvot, informē Liepājas Novada fonda praktikante Sintija Ruļuka.

Šobrīd Sociālā karte ir tikpat aktuāla, taču nepieciešams atjaunot un uzlabot daļu informācijas.   

Lai atjaunotajā kartē būtu precīza un pilnīga informācija par dažāda veida pakalpojumiem, Liepājas Novada fonds aicina atsaukties organizācijas, kuras piedāvā  bezmaksas pārtiku, mantu apmaiņu, vai pakalpojumus par nelielu samaksu un dažāda cita veida palīdzību.

Šobrīd Liepājas Sociālās kartes mērķis ir atjaunot bijušo pakalpojumu klāstu, kā arī papildināt to ar jauniem pakalpojumiem, piemēram, jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējām un bezdarbnieku apmācībām.

Vairāk informācijas par Liepājas Sociālo karti varat iegūt fonda mājas lapā. Lai sniegtu informāciju par organizāciju, jānosūta pieteikums uz e-pastu: liepajasfonds@gmail.com, norādot:organizācijas nosaukumu, piedāvājumu, kontaktus.

Pievieno komentāru

Liepājā