Atjauno elektrību sirmgalves dzīvoklī

Pēc divu mēnešu dzīvošanas tumsā 82 gadus vecajai liepājniecei Aleksandrai Peškovai dzīvoklī atkal ir elektrība. VAS “Latvenergo” mainījusi savu lēmumu un elektroenerģijas padevi pagājušajā nedēļā atjaunojusi.

“Gribam, lai “Latvenergo” uzņemas atbildību par sagādātajām neērtībām,” pauda sirmgalves meita Valentīna Romaņuka.

Jau rakstīts, A. Peškovas dzīvoklim 8. oktobrī tika atslēgta elektrība. Tas tika izdarīts pēc Denisa Šutenko pieprasījuma. Vīrietis elektrību atslēdza, jo nevarēja vienoties ar sirmgalvi par dzīvokļa tālāko likteni. D. Šutenko dzīvokli nopirka no A. Peškovas mazdēla, kurš jaunajam saimniekam noklusēja par dāvinājuma līgumu, kas paredz, ka vecāmāte Piltenes ielā 5–14 var dzīvot līdz mūža galam un tajā laikā par komunālajiem maksājumiem norēķinās īpašnieks. Sirmgalve iesniedza prasību tiesā pret D. Šutenko un savu mazdēlu Mihailu Peškovu.

V. Romaņuka pastāsta, ka elektrības atjaunošana bijis pārsteigums. Sirmgalve jau bija atmetusi cerības tikt pie elektrības, jo 26. novembrī Liepājas tiesa atlika lietas izskatīšanu līdz maijam un ģimene paredzēja, ka bez elektrības būs jādzīvo līdz vasarai. Taču tika atklāti jauni fakti – D. Šutenko nebija tiesības pieprasīt elektrības atslēgšanu, jo viņš dzīvokli jau vasarā pārdevis. Par jaunajiem faktiem ziņots “Latvenergo”.  Ap 10. decembri A. Peškovai atsūtīta vēstule ar uzaicinājumu ierasties uzņēmumā.

Vienu no “Latvenergo” prasībām ģimene nav vēlējusies izpildīt – rakstiski apliecināt, ka pēc tiesas sprieduma necels pretenzijas pret uzņēmumu. Ģimene sapratusi, ka elektrība netiks atjaunota, tomēr tas ir noticis.

Pievieno komentāru

Liepājā