Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ATD: Samazinājies "Liepājas autobusu parka" autobusos konstatēto pārkāpumu skaits

SIA "Autotransporta direkcija" (ATD) trīs mēnešu laikā veikusi 52 pārbaudes AS "Liepājas autobusu parks" autobusos, un secinājusi, ka samazinājies iepriekš konstatēto pārkāpumu skaits, aģentūru LETA informēja direkcijā.

Sabiedriskā transporta padome šodien sēdes slēgtajā daļā skatīja jautājumus par līgumu ar pārvadātāju apvienību "Liepājas autobusu parks", vēsta LETA.

ATD skaidroja, ka iepriekš, veicot pasažieru pārvadātāju uzraudzības un kontroles pasākumus, tā konstatēja sistemātiskus noslēgtā līguma un normatīvo aktu pārkāpumus "Liepājas autobusu parka" darbībā. Tā rezultātā tika aicināts Sabiedriskā transporta padomei izskatīt jautājumu par līguma pirmstermiņa izbeigšanu. Šā gada 27.jūlijā padome pārvadātāju apvienībai deva pārbaudes laiku līdz 2018.gada 1.novembrim, kura laikā bija nepieciešams ieviest bezskaidras naudas norēķinu iespējas autobusos, kas apkalpo maršrutu tīkla daļu "Centrs-1A", kā arī novērst negodprātīgu rīcību saistībā ar braukšanas biļešu neizsniegšanu pasažieriem.

Sabiedriskā transporta padomes sēdē ATD ziņoja, ka pārkāpumi tiek konstatēti, bet to skaits ir mazinājies. Trīs mēnešu laika posmā tika veiktas 52 pārbaudes autobusos, kas tiek izmantoti sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanai attiecīgajā maršrutu tīkla daļā.

Bezskaidras naudas norēķini ir ieviesti maršrutā Nr.7000 "Sloka-Bebrbeķu kapi", kas kursē no 1.aprīļa līdz 30.novembrim, Nr.7018 Rīga-Spuņupe-Jaunķemeri, Nr.7020 Rīga-Jaunķemeri, Nr.7023 Rīga-Sloka, Nr.7959 Rīga-Kalnciems un Nr.7393 Bulduri-Spuņupe-Sloka-Kalniņi.

Sēdē kvoruma neesamības dēļ netika pieņemts lēmums par līgumattiecību pārtraukšanu ar "Liepājas autobusu parku" un šis jautājums tālāk tiks virzīts rakstveida procedūrā.

Tāpat tika skatīts jautājums par līguma turpināšanu ar SIA "Gulbenes-Alūksnes bānītis". "Gulbenes-Alūksnes bānītis" sabiedriskā transporta pasūtījuma līguma termiņa beigas ir 2018.gada 31.decembris. Pārvadātājs ir izteicis vēlmi turpināt sadarbību ar tādiem pašiem līguma noteikumiem, un Sabiedriskā transporta padomes sēdes laikā tas tika arī atbalstīts.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka ATD jūlija beigās skatīja jautājumu par līgumattiecību pārtraukšanu par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu maršrutu tīkla daļā "Centrs-1A" ar trīs pārvadātāju apvienību.

Maršrutu tīkla daļā "Centrs-1A" kopumā ir seši autobusu maršruti - Rīga-Sloka, Bulduri-Spuņupe-Sloka-Kalniņi, Rīga-Spuņupe-Jaunķemeri, Rīga-Jaunķemeri, Sloka-Beberbeķu kapi un Rīga-Kalnciems.

Pārvadātāju apvienībā, kas nodrošina sabiedriskā transporta pakalpojumus šajā maršrutu tīkla daļā, ietilpst uzņēmumi "Liepājas autobusu parks", "Nordeka" un "Rīgas taksometru parks".

Pievieno komentāru

Liepājā