Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atbalstu saņems 28 kultūras projekti Liepājā

Liepājas Kultūras pārvalde kultūras projektu konkursa pieteikumus pieņēma līdz š.g. 20. februārim. Kopumā tika iesniegti 78 projektu pieteikumi, no kuriem visvairāk pieteikumu tika saņemti mūzikas, dejas un vizuālās mākslas nozarē.  Kopējā summa, kas tika prasīta projektu realizācijai bija aptuveni 250 000 EUR, kas sešas reizes pārsniedza pieejamo finansējumu – 40 000 EUR, informē pārvaldē.

Kultūras projektu konkursa vērtēšanas komisijas iesniegtos projektu pieteikumus izvērtēja 10.martā, līdzfinansējumu saņems 28  projektu pieteikumu iesniedzēji. Ar atbalstīto projektu sarakstu var iepazīties interneta lapā www.liepajaskultura.lv.

Iesniegtie projekti veicina kultūrvides attīstību Liepājā, dažādo tādu radošo industriju kā mūzika, kultūras mantojums, interaktīvie mediji, izklaide u.c. norises pilsētā un veicina kultūras pieejamību plašai sabiedrības daļai.

Vēstules par noraidītajiem projektu pieteikumiem tiks sagatavotas un nosūtītas uz iesniedzēju norādītajām adresēm pa pastu. Līdzfinansējuma līgumi tiks sagatavoti un nosūtīti pa pastu līdz 24. martam. Parakstot līgumu par līdzfinansējumu, jāiesniedz piešķirtā līdzfinansējuma izlietojuma tāme.

Kā ziņots iepriekš, Liepājas Kultūras pārvalde izsludinātajā kultūras projektu konkursā piedalās projekti, kuru realizācija notiek Liepājā un kuru rezultāti ir sabiedriski nozīmīgs ieguvums pilsētai. Projektu konkursa uzdevums ir finansiāli atbalstīt Liepājas pilsētai nozīmīgu kultūras projektu īstenošanu dažādās kultūras nozarēs, kā arī starpdisciplinārus projektus.

Pievieno komentāru

Liepājā