Atbalsta apkaimes labiekārtošanu

30. jūnijā tiks noslēgti līgumi ar projektu konkursa uzvarētājiem Liepājas Novada fonda programmā “Atbalsts apkaimei”.

“Basketbola laukumu var izmantot ne tikai pamatskolas bērni. Ja prot uzvesties un aiz sevis neatstāj gružus un nekārtību, mums nekas nav pretī. Citi puiši nāk sarunāt, vai var uzspēlēt, tad arī vienojamies par kārtību, bet gadās jau visādi. Projektā paredzēts tagad ierīkot arī šūpoles un kāpelējamos mazākiem bērniem,” pastāsta Katoļu pamatskolas direktore Iveta Kalniņa.
Amatnieku namā tiks labiekārtota sēta, lai varētu paplašināt āra nodarbības apmeklētājiem. Raiņa 6. vidusskolā pabeigs bibliotēkas labiekārtošanu. Karostā jauniešu organizācija “IMKA Liepāja” organizēs Bērnu dienu, bet Karostas parkā māju vecāko kluba biedri labiekārtos bērnu laukumu.
Programma “Atbalsts apkaimei” tiek īstenota ar Hipotēku un zemes bankas atbalstu. “Mēs esam vienīgā banka, kas vēl pieder valstij, un tā ir mūsu politika – atbalstīt pašu iedzīvotāju iniciatīvu. Kas tad ir valsts – tie ir cilvēki, kas šeit dzīvo,” finansējuma piešķiršanu programmai pamato bankas Liepājas filiāles vadītājs Ints Jansons. No septiņiem iesniegtajiem projektiem komisija nolēma atbalstīt piecus, katram piešķirot 400 latu.

Pievieno komentāru

Liepājā