Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Asociācijas biedri tiekas Liepājas Valsts tehnikumā

Trešdien, 23. oktobrī, Liepājas Valsts tehnikums (LVT) viesojās Profesionālās izglītības kompetenču centru (PIKC) asociācijas biedri, ziņo LVT ārējo sakaru organizatore Daina Vanaga.

Latvijā atbilstoši profesionālās izglītības reformas pamatnostādnēm ir izveidoti profesionālās izglītības kompetenču centri, kuri ir apvienojušies vienotā asociācijā. Ik mēnesi asociācijas biedri tiekas, lai pārrunātu un apspriestu aktuālākos jautājumus profesionālajā izglītībā un izglītības iestādēs.

Uz tikšanos Liepājā bija ieradušies Ogres Valsts tehnikums, Rīgas Valsts tehnikums, Ventspils Tehnikums, Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums, Smiltenes tehnikums, Jelgavas Tehnikums, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Rīgas Tehniskā koledža skolu direktori, kā arī Liepājas Jūrniecības koledžas direktors Vladimirs Dreimanis.

Sanāksmes sākuma diskusijā piedalījās arī Latvijas celtnieku arodbiedrības pārstāvji, kuri informēja par iespējamajām sadarbības formām starp darba devējiem un profesionālās izglītības iestādēm. Tikšanās laikā tika apspriesti un izstrādāti priekšlikumi grozījumiem Profesionālās izglītības likumā, gan nepieciešamie grozījumi Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministrijas kārtībā, kas nosaka individuālā plāna piemērošanas iespējas, kā arī apspriesti jautājumi par duālās izglītības projektu, par iespējamo sadarbību ar "Profesionālās izglītības biedrību”, par konkursu "Jaunais profesionālis 2014", par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektu ieviešanu u.c.

Pievieno komentāru

Liepājā