AS "UPB" tirgos vīnus

AS "UPB" nodarbosies arī ar vīnu tirdzniecību, aģentūru LETA iepriekš informēja "UPB" viceprezidente Ilze Freimane. Šodien tiks atklāts uzņēmuma veikals "Vīna studija" Rīgā, Elizabetes ielā, bet nākamgad plānots atvērt mazāku veikalu Liepājā.

"Vīna studija" apvienošot sevī vīna tirdzniecību, vīna bārus, vīna skolas un interneta tirdzniecību. Pašlaik tiekot strādāts pie e-veikala izveides, lai no novembra sāktu vīna tirdzniecību internetā ar piegādi mājās.

SIA "Vīna studija" ir viens no jaunākajiem "UPB" holdinga uzņēmumiem, tā izveidē "UPB" ieguldījis kopējās investīcijās ap 450 000 latu.

"UPB" ir būvniecības un būvmateriālu ražošanas kompānija ar 17 gadu darba pieredzi Latvijā un ārvalstīs. Holdingā ietilpst vairāk nekā 35 uzņēmumi un ražotnes, kas apvienotas patstāvīgi strādājošās uzņēmumu grupās. Uzņēmumi un to ražotņu tīkls pārklāj visu Latvijas teritoriju. "UPB" strādā vairāk nekā 1600 darbinieki.

Biznesa ideju žurnāla "Kapitāls", "IBS Prudentia" un Rīgas Fondu biržas 2007.gada pētījumā par 101 vērtīgāko Latvijas uzņēmumu "UPB" (ar uzņēmuma vērtību 2007.gada sākumā 93,71 miljons latu) ierindojas 29.vietā.

Pievieno komentāru

Liepājā