Ārsts aiziet, terapiju nodrošina Rīgā 77

Nav pamata satraukumam, ka pacienti varētu nesaņemt staru terapiju, ja reiz Liepājas Onkoloģijas klīnika uzteikusi darbu radiologam Andrim Kalnam, mierina mediķi. Taču ārstēšanu nodrošina Rīgā. Septembrī pēc kursa darba aizstāvēšanas darbu Liepājā sākšot jauns radiologs.

Satraucas par attālumu
“Strīdas ārsts ar klīnikas vadītāju, bet rezultātā cieš pacienti. Ja Kalns tiešām slikti strādā, vajag viņu atlaist. Bet vajag arī vietā nodrošināt citu speciālistu. Iepriekš man teica, ka uz starošanu būs jāgaida mēnesis. Ja reiz visiem jābrauc uz Rīgu, varbūt būs jāgaida vēl ilgāk? Tā nav viena diena, tās ir divas nedēļas, kuras jābūt prom Rīgā, nevis tepat Liepājā,” “Kursas Laikam” savas pārdomas uzticēja kāda Onkoloģiskās klīnikas paciente.

Jāinteresējas personīgi pie Krilovas
“Visu, kas pacientiem no valsts pienākas, viņi saņem. Ja kāds ko nesaņem, lūdzu, var nākt personīgi pie manis un interesēties – poliklīnikā var uzzināt manas pieņemšanas stundas,” uz jautājumu, vai Liepājā tiek nodrošināta starošana, atbildēja Onkoloģiskās klīnikas vadītāja Anna Krilova.

Lūgta precizēt, vai pakalpojumu var saņemt tieši Liepājā, A. Krilova atkārtoti norādīja, ka ikviens pacients nepieciešamo var noskaidrot individuāli pie viņas. “Tad jau ārsts nevarētu ne saslimt, ne aiziet atvaļinājumā. Viss nepieciešamais tiek nodrošināts,” viņa piebilda.

Kā izrādās, tomēr darbs radiologam ir uzteikts, un starošana Liepājā nenotiek. Līdzvērtīga speciālista, kurš to varētu veikt, šobrīd klīnikā nav.

Būvēs jaunu lineāro paātrinātāju
“Liepājā nākamgad tiks būvēts jaunais lineārais paātrinātājs, būs arī cilvēki – strādās jauns speciālists, aizstāvēs kursa darbu, septembra pirmajā ceturtdienā nokārtos eksāmenu. Mēs viņu gatavojām sev, bet jāpalīdz, ja reiz tāda situācija izveidojusies. Liepājniekiem būs jāpaciešas arī, kamēr uzbūvēs jauno paātrinātāju – pašreizējam šis tik un tā ir pēdējais dzīves gads,” teic Latvijas Onkoloģijas centra Staru bloka vadītāja Ilga Vēvere.

Iecerēts, ka turpmāk pacienti gan Liepājā, gan Rīgā saņems vienlīdz kvalitatīvu terapiju. Sarežģītākās plānošanas arī iepriekš veiktas Rīgā.

I.Vēvere skaidro, ka pacienti var pārprast, kāpēc pirms procedūrām nepieciešams laiks. “Notiek sagatavošanās, plānošana – tiek apstrādāti, analizēti dati, lai procedūra būtu līdz milimetram precīzi. Tas var ilgt pat līdz trim mēnešiem. Dažas nedēļas neizšķirs neko, taču kvalitātei tas ir būtiski. Citādi, ja ir pirmreizēji diagnosticēts vēzis un audzējs jāstaro pirms operācijas – tas notiek nedēļas laikā.”

Pievieno komentāru

Komentāri 77

Loalavaisse

, fleshlight . Free Sex Porn Older Mature Women, tits, grannies movies, fleshlite Don't let that time interfere with your relationship with your vampire boyfriend. fleshlight review Doseone - Pocket Pussy + Fake Chain Lyrics. ... We do not have the lyrics for Pocket Pussy + Fake Chain yet. http://pocket-pussy.org/ pocket pussy Nude Miley Cyrus 01:20, 2011-Apr-13 . Nude Miley Cyrus fake . At last, Miley has grown up well enough to be presented in any garment, or with no clothes on at all ... .

pirms 8 gadiem, 2013.01.06 02:26

Kauns!

Vēl lielāks KAUNS Pukam,kurš pat nezin,kā izskatās ārstu istaba,tualetes onkoloģijas klīnikā,toties *pārzina*ārsta Kalna personīgo dzīvi(pēc Annas stāstītā)un darba stilu!Puk,vai tiešām nesaproti,kam esi noticējis?Tādi *priekšnieki* ir nožēlojami!

pirms 11 gadiem, 2010.03.17 08:35

Hi!

Kā tagad jūtas onkoAITU bariņš?Kundze iztramdīja,aizvilka uz tiesu un nu-nekā!Kauns,kāds kauns,bēeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeē!Miku miku bē!

pirms 11 gadiem, 2010.03.17 08:29

NE un JA klatne!?

Puķelim Aigariņam neklātniekam.
Dzirdēju, no preses un www ka esot sensuāli dati izbiruši no tavas vadītās iestādes. Jāpiebilst ne pirmo reizi āzi Tev problēmas kā nevienam. Tev, tā vecā pasty galīgi ievītījusi kā pīrāgu mīklā. Nu labi tagad kā neklātniekam nopietnāki (Atminies kas tev nesen uzcepa maģistru.Un kāpēc autiņš W V visu laiku pie sadzīvniekiem kvernēja no apm. 17.50 līdz 18.45. Atceries kā iznācāt ar dāmīti kam gaišais autinš un kā meti ar rociņu atā atā un pēc tam aizbrauci gar Topa veici.) jautājumi. Cerams ka māģistram āngļu valoda pienācīgā līmenī (USB, ISA, LiveCD, Shadowuser, Windows, pasty). Ka TEV plikpierem šķiet ir jābūt LIVE vai LIFE?
Nu tad vadības māģitr un jurist A. Puka kungs:
1.Variants.
Interesanti, kur Viņš vai Viņa pieslēdzās un ieguva sensitīvos datus. Varbūt pasūtīja uztaisītu USB pāreju ISA slotā un pumpēja sensitīvus datus pa windu vienkārši laukā! Tā gadās, ja cietais disks dūc kā, lai paej garām ja šis tevi uzrunā “Esmu pilns un sensitīvs”.
2.Variants.
Viņš vai Viņa iebūtojās un palaida mini Windows no zibatmiņas. Mini videokamerā redzot, kas pie durvīm staigāja un nolaida zibatmiņu ar visu Windu kautkur Krilovai vien zināmā vietā. :-) (SENsuāli, SEXuāli, SENsitīvi).
3.Variants.
Viņaš vai Viņa palaida savu datoru no Live-CD vai izmantoja programmu "Shadowuser". Datorā nesaglabājas nekādas pēdas par veiktajām darbībām un Krilova aiziet un saka zini ko dakteris nošadowoja datus. Es jau neko.
*Aigar ir tāds teiciens, ka gudrai p------ ir skrūve ar kreiso vītni.
*Tādas muļķības par sensitīviem datiem, ielaušanos datorā, ārhīvu kabucī Tu ar Krilovu vari kruķīt pret neprofesionāļiem. Tas tak bija, lai kārtējo reizi safabricētu atlaišanu.
*Krilova un Puku Aicis domā ka „izdzēšot failu”, tad viņš ir pazudis uz mūžīgiem laikiem, nē pliek datu pēdas un viņš te pat apkārt būtojas un gaida mirkli kad piestāt.
* Kā Tu plikpieri skaidro Domes doķu nokļūšanu uz gružu kaudzes? Tu tak nedomā ka visi profi neklātienē studējuši? Tā vecā pasty drīz aizmirsīs ne to vien 7 desmiti nav joks!
*Regresa kārtā Jums ākstiem vajadzētu pa lāstekai no jumta dumjajā pierē. I aukstums i bums ar vienu blākšķi!
*Ir precedenti tādi, ka pēc pūtiena šāda, tas par ģēniju tiek saukts!

pirms 12 gadiem, 2009.01.25 16:58

ta nebija

nekadu terapiju Riga nenodrosinaja tie ir meli no arstes Anna Krilovas puses.
Ja vienigi pakazuhai.

pirms 12 gadiem, 2008.11.27 20:55

dispansera himna

Krilovas-Stales –ja shizo...
Ja shizo, Ja shizoo , Ja shizo, Ja shizoo, Ja shizo.... Ja shizo, Ja shizoo , Ja shizo, Ja shizo, Ja shizooo.... Ja shizo, Ja shizooo , Ja shizo, Ja shizo, Ja shizo.... Ja shizo, Ja shizoo , Ja shizo, Ja shizo, Ja shizoo.o... Ja shizo, Ja shizo , Ja shizo, Ja shizo, Ja shizo.oo... Ja shizo, Ja shizo , Ja shizo, Ja shizo, Ja shizo.... Ja shizo, Ja shizo , Ja shizo, Ja shizo, Ja shizo.oo... Ja shizo, Ja shizo , Ja shizo, Ja shizo, Ja shizo..ooo.. I ja tarcu, Ja shizo, Ja shizo , Ja shizo, Ja shizo, Ja shizo..o.. Ja shizo, Ja shizo , Ja shizo, Ja shizo, Ja shizo..oo.. Ja shizo, Ja shizo , Ja shizo, Ja shizo, Ja shizo.... Ja shizo, Ja shizo , Ja shizo, Ja shizo, Ja shizo.. I ja tarcu,.. Ja shizo, Ja shizo , Ja shizo, Ja shizo, Ja shizo.... Ja shizo, Ja shizo , Ja shizo,...... Ja shizo, Ja shizo.... .... Ja shizo, ...... ..... Ja shizo. Aaaa.
Lietotajadrese:kesetepie@inbox.lv
Lietotajparole: kirkuu

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 16:43

Ko muldi RAGANA

Kam Tu nodrosināji - RAGANA. Melo kā RAGANA!

pirms 12 gadiem, 2008.10.24 11:15

!!!!!!!!!gulbei

jus nezinat,kada lauvu bedre esat iekritusi,krilova to vien skandina: no ka tas berns vinai,uzmanieties,neesat jau tik speciga sava aroda,atlaidis un iespers ar kaju,tads nikis esot izbijusam Nicas saimniekmeitam,vinas bijusas skolas draudzenes brinas,ka cilveks var ta parversties,ka vairs pat nesveicina.

pirms 12 gadiem, 2008.09.20 16:26

Karls

Aktrakcijas – ONKOS liegtas,
Karogi mastā puss,
Sejām dzīvot skumjām būt:
Bēda Muļķu Zemes onko - lellēm...
Carienei un mātei RUPJAI māga kuss,
Vainīgais ir atrasts fikss,
Kārlis Gustavs nezin kurš...
Paikā Sēnes vecas ... micis.
Mēs apakšā parakstījušies onkologi atbalstam dakteres Krilovas viedokli un tas būtu: „AR KĀRLI GUSTAVU ALBERTU NOST !!!”

pirms 12 gadiem, 2008.09.18 20:06

Daira

Krilovas kundze taisa kampanu busot raksts avize ja paveiksies ari TV, lai reklam;etu jauno arstu. Esot labs un uzcitigs.
Skatijos interneta Rigas Stazdinu slimnicas staru darbu un Onkodispansera Liepajas staru darbu 2005 gad'a. Rodas ?????
Krilovas kundze Jus savu MAITAS dabu nenoslepsiet!!!
Savu JUDASES seju varat paslept tikai uz isu bridi

pirms 12 gadiem, 2008.09.17 21:04

urbis

vina jau ta ir peleka,kur nu vel,ja gimis paliks balts,tad jau vakars klat!

pirms 12 gadiem, 2008.09.07 12:56

Liene

Gulbei nek
āda māciba nebūs.
ģimeni jaukt Tur Viņai mācība.

pirms 12 gadiem, 2008.08.31 14:50

Vermuts

Uz kāda pamata tas viss notiek? Tikai tāpēc ka ārsts neielaižas ar to veceni -vai? MAITA.
www.inbox.lv
Lietitājvārds: manipapiri@inbox.lv Ieejas parole: mekleju.
PS. Kurš maksās par Krilovas mēsliem? tas nav risinājums šīm nelietībām , lai tās izbeigtu vajag veselu interneta WWWW adresi.

pirms 12 gadiem, 2008.08.31 14:49

Liepājā