Arī šogad durvis vēris ''pop-up Ziemassvētku tirgus''

Jau otro gadu līdz 31. decembrim TN ''Kurzeme'' pirmajā stāvā apmeklētājiem durvis vēris ''pop-up Ziemassvētku tirgus'', ko organizē ''Ideju bode'' sadarbībā ar TN ''Kurzeme'', informē rīkotāji.

''Pop-up Ziemassvētku tirgus" ir veidots atbilstoši tā saucamajam ''pop up store'' konceptam, kur veikals tiek atvērts tikai uz noteiktu laiku un tā sortiments ir pakārtots noteiktai preču grupai un tematikai.

Tirdziņā ir iespēja iegādāties Liepājā un Latvijā darinātas preces – suvenīrus, svētku rotājumus, sveces, apsveikuma kartītes, adījumus, keramikas traukus, rotas, interjera preces, kā arī sukādes, piparkūkas, zāļu tējas, medu un citus gardumus.

"Mēs cenšamies, lai tirdziņš būtu arī kā baudījums acīm, izvēlamies pircējiem piedāvāt rokām gatavotas preces, kas demonstrē izdomu, radošu pieeju un rūpīgumu. Ziemassvētku tirdziņam savus darinājumus sarūpējuši teju piecdesmit dažādi mākslinieki, dizaineri un prasmīgi amatnieki. Līdz pat decembra beigām preču klāstu turpināsim papildināt", stāsta radošās telpas "Ideju bode" īpašniece Krista Kalnarāja.

TN ''Kurzeme'' mārketinga vadītāja Alīna Skangale: ''Iepriekšējā gadā organizētais ''Pop-up Ziemassvētku tirgus'' bija iecienīts gan liepājnieku, gan arī Liepājas viesu vidū, jo tā bija lieliska iespēja novērtēt tieši Kurzemes novadā dzīvojošo cilvēku izdomu, prasmi radīt un pārsteigt. Tāpēc vēlējāmies arī šogad  saviem pircējiem radīt īpašu vietu, kurā var iegādāties skaistas, oriģinālas un Latvijā ražotas lietas, ar ko iepriecināt gan sevi, gan sev tuvos cilvēkus.''

Līdztekus ''Pop-up Ziemassvētku tirgum'' darbosies arī "Ziemassvētku istaba", kurā ikviens varēs uzkavēties, baudot Ziemassvētku atmosfēru, savukārt svētdienās bērni aicināti radoši pavadīt laiku, zīmējot apsveikumus un mācoties Ziemassvētku tautasdziesmas.

''Pop-up Ziemassvētku tirgus'' darbosies darba dienās no pulksten 11 – 19, brīvdienās no 11 – 17.

Pievieno komentāru

Liepājā