Arī Liepājā notiks Starptautiskās izglītības diena

Organizācija "Dream Foundation" rīkos Starptautiskās izglītības dienas Latvijas reģionos. Pasākumu laikā lielākajās Latvijas pilsētās tiks organizēti bezmaksas informatīvie semināri par studiju iespējām ārzemēs un starptautiskās pieredzes nozīmi mūsdienu darba tirgū, informē organizācijas pārstāve Linda Dombrovska.

No 29.janvāra līdz 22.februārim 10 lielākajās Latvijas pilsētās notiks bezmaksas informatīvie semināri. Tajos būs iespēja iegūt plašu informāciju par izglītības iespējām ārzemēs, augstskolu piedāvātām studiju programmām, pieteikšanās nosacījumiem un prasībām, kā arī studiju finanšu piesaistes iespējām.

Piedaloties jauniešiem, sabiedriskajām organizācijām un reģionālajām institūcijām, šajos pasākumos plānots diskutēt par ārzemju izglītības plusiem un mīnusiem, izvēles iespējām un starptautiskās pieredzes nozīmi mūsdienu darba tirgū. Studenti dalīsies savā pieredzē un sniegs noderīgus padomus par studiju uzsākšanu ārzemēs.

Pirmais seminārs 29.janvārī plkst.16 notiks Liepājā, Tirdzniecības un rūpniecības kameras Liepājas nodaļā, Graudu ielā 17/19. Savukārt 30.janvārī plkst.16 seminārs notiks Kuldīgā, Bērnu un jauniešu interešu izglītības centra zālē, 1950.gada ielā 10, 31.janvārī plkst.15 - Ventspilī, Ventspils 1.ģimnāzijā, Kuldīgas ielā 1. Seminārs notiks arī Tukumā 5.februārī plkst.14.30 Tukuma 2.vidusskolā, Raudas ielā 16, Gulbenē - 15.februārī plkst.16 jauniešu Centrā "Bāze", Brīvības ielā 22, bet Jēkabpilī - 19.februārī plkst.15 Jēkabpils bērnu un jauniešu centrā, Brīvības ielā 258. Plānots, ka seminārs notiks arī Jelgavā, Madonā, Rēzeknē un Daugavpilī, taču pagaidām vēl nav zināmi norises laiki. Plašāka informācija par semināriem pieejama organizācijas mājaslapā - "www.dreamfoundation.eu".

"Dream Foundation" ir nevalstiska jauniešu organizācija, kas iepazīstina cilvēkus ar dažādām studiju iespējām Eiropā un citās pasaules valstīs, kā arī sniedz atbalstu kandidātiem pieteikšanās procesa laikā.

Pievieno komentāru

Liepājā