Ar oriģināliem videoklipiem un pastkartēm aicina svētkus pavadīt Liepājā 1

Aicinot tuvākus un tālākus Latvijas iedzīvotājus gada skaistākos svētkus sagaidīt un pavadīt Liepājā, klajā nākušas īpašas pastkartes ar svinīgiem Liepājas skatiem, kā arī izveidoti vairāki īsi videoklipi, kuros sabiedrībā pazīstami cilvēki stāsta par īpašām Liepājas vietām un sajūtām, informē Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Sākot ar šo nedēļu, bezmaksas svētku pastkartes ikviens liepājnieks un Liepājas skartais var nosūtīt saviem draugiem un paziņām, aicinot Ziemassvētkus un  Jauno gadu pavadīt kopā. Pastkartes tiks izdotas vairākos tūkstošos eksemplāru un uz tām aversā būs attēlota koncertzāle “Lielais dzintars”, Gulbju dīķis, kā arī pilsētas galvenā Ziemassvētku egle, savukārt pastkartes reversā apkopoti lielākie decembra svētku pasākumi Liepājā.

Pirmās pastkartes, kurās attēlota koncertzāle “Lielais dzintars” svētku noskaņās un teksts “Liepāja svin! Pievienojies!”, jau pieejamas Liepājas Olimpiskajā centrā, Liepājas muzejā, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Liepājas Latviešu biedrības namā, koncertzālē “Lielais dzintars”, Liepājas pilsētas domē, Liepājas teātrī, Liepājas viesnīcās, restorānos un kafejnīcās, bet drīzumā tās būs saņemamas arī Liepājas pārstāvniecībā Rīgā un grāmatu namā “Valters un Rapa”, Aspazijas bulvārī 24. Pastkaršu piedāvājums šajās pirmssvētku nedēļās pakāpeniski un regulāri tiks papildināts, bet gadījumā, ja kādā no vietām pastkartes beigušās, iedzīvotāji aicināti par to informēt.

Pastkartes izdotas sadarbojoties Liepājas Reģiona tūrisma informācijas birojam, Liepājas pilsētas domei un Liepājas Kultūras pārvaldei.

Savukārt videoklipi, kuros sabiedrībā pazīstami cilvēki stāsta par savām Liepājas sajūtām un aicina pievienoties uz svētku svinēšanu pilsētā pie jūras, veidoti tā, lai parādītu to, kā Liepājā līdzās pastāv un organiski sadzīvo dažādas jomas – kultūras un sports, mūzika un pilsētvide, deja un daba u.c. Pirmajā videoklipā redzams futbola kluba “Liepāja” spēlētājs Kristians Damiens Torres (klips skatāms šeit: https://www.youtube.com/watch?v=IhItv93y2BQ&feature=youtu.be), bet nākamie klipi pie skatītājiem nonāks jau tuvākajā laikā.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

test

GP W D L GF GA GD PTS
Rokasbirze 2 2 0 0 13 3 10 6
Rucava 2 2 0 0 10 5 5 6
Medze 2 2 0 0 12 8 4 6

pirms 5 gadiem, 2016.02.03 15:40

Liepājā