Ar lielkoncertu sveiks Liepāju un Latviju svētkos

Šajā nedēļas nogalē – 16. un 17. martā – ar lielkoncertu tiks atzīmēta Liepājas dzimšanas diena un ne tikai. Koncerts reizē solās būt arī vērienīgākais valsts simtgades populārās mūzikas jauniešu koncerts. Koncerta vadītāju lomā iejutīsies TV dīva Dagmāra Legante un atraktīvais liepājnieks Aigars Kārkliņš.

“Nupat rit noslēdzošie sagatavošanās darbi, lai divus vakarus pēc kārtas Liepājā satiktos radoši un talantīgi jaunieši no visas Latvijas, brīnišķīgi, tautā mīlēti solisti, mūziķi, dejotāji, ielu vingrotāji un citi,” vēsta Liepājas Kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību vadītāja Dita Dzene.

Vērienīgi gatavošanās darbi norit jau kopš pērnā oktobra, kad kopā sanāca vairāk nekā 30 jaunieši un kopā ar profesionāļiem strādāja pie pasākuma režijas, scenogrāfijas un publicitātes.

Lielkoncertā kopā ar jauniešiem uz skatuves kāps Latvijā labi zināmi viesmākslinieki: Jānis Aišpurs no grupas “The Sound Poets”, Valters Pūce no grupas “DaGamba”, komponists Uldis Marhilevičs, repa māksliniece VIŅA, Ivo Fomins, Daumants Kalniņš, Ance Krauze un citi. Viesmākslinieku un jauno talantu izpildījumā izskanēs populāri Latvijas autoru skaņdarbi, deju uzvedumi un citi radoši priekšnesumi.

Tieši koncerta apjomīguma dēļ tas norisināsies divas dienas – lai ļautu pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam redzēt lielkoncertu. “Koncertā būs 500 dalībnieku, plus viesmākslinieki, līdz ar to arī liels apjoms iesaistīto personu no dažādām Latvijas pilsētām,” skaidro D. Dzene.

Par simbolisku samaksu – 5 eiro – koncertus iespējams apmeklēt ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim.
Pasākumu organizē Liepājas pilsētas Kultūras pārvalde sadarbībā ar Kultūras ministriju.


Pievieno komentāru

Liepājā