Ar jaunu koncertprogrammu "ŪDENS" Liepājā viesosies IGO un Mārtiņš Brauns

Šī gada 19.septembrī pulksten 19:00 LOC Rožu zālē norisināsies Igo un Mārtiņa Brauna kopīgi veidotās koncertprogrammas “ŪDENS” pirmatskaņojums Liepājā. Ciklā “ŪDENS” iekļautas 14 jaunas dziesmas ar Igo vārdiem un Mārtiņa Brauna mūziku. Koncertā piedalīsies Igo, Mārtiņš Brauns, Ieva Kerēvica, Raimonds Macats, Juris Kristons, Kaspars Kurdeko un Norberts Skraucis.

Jau pirms 5 gadiem Igo aizsāka 4 pirmelemetu ciklu UGUNS, ZEME, ŪDENS un GAISS, sadarbojoties ar izciliem komponistiem un izpildītājmāksliniekiem. Sadarbībā ar komponistu Jāni Strazdu realizēta koncertprogramma UGUNS, kopā ar komponistu Valtu Pūci ir izveidota programma veltīta ZEMES tēmai.

Igo koncetprogrammu ŪDENS veido kopā ar komponistu Mārtiņu Braunu – dziesmas “Saule, Pērkons, Daugava” autoru, grupas “Sīpoli” vadītāju, vairāku skaņu lieldarbu radītāju – mūzika filmām, teātra izrādēm, mūzikliem un rokmūzika. Mārtiņš Brauns vairākkārt atzīts par gada labāko teātra komponistu Latvijā un septiņas reizes saņēmis Lielā Kristapa balvu kā Latvijā labākais kinomūzikas komponists.

Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā un internetā.

Aigars Kārkliņš
Liepājas Olimpiskais centrs
Kultūras projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Liepājā