Ar grandiozu koncertu noslēgsies mākslas forums "Atklāj savu dzintaru!"

Ar džeza melodijām un grandiozu simforoka koncertu šonedēļ noslēdzas "Lielais Dzintars" veidotais mākslas forums "Atklāj savu dzintaru!", informē SIA "Lielais Dzintars" Sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Geidmane.

„Atklāj savu dzintaru!” noslēgsies ar grandiozu simforoka koncertu „Leģenda par dzintaru” 29.augustā plkst. 21:00 pie pašas „Lielā Dzintara” ēkas Radio ielā 8. Muzikāli un saturiski krāšņajā koncertstāstā par dzintara rašanos un ceļu cauri laikiem līdz atdzimšanai Liepājas centrā pazīstamu latviešu estrādes, roka un popmūzikas kompozīciju virtenē tiks izdziedāts stāsts par Liepāju, jūru, liepājnieku vērtībām, pagātni, tagadni.

Emīla Zilberta oriģinālaranžijās jaunā simforoka skanējumā Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, grupu „Līvi”, „Pērkons”, „Zodiaks” un citas Latvijas estrādes un rokmūzikas zelta fonda zīmīgākās kompozīcijas diriģenta Andra Veismaņa vadībā atskaņos Vidzemes kamerorķestris un izcili estrādes un operas solisti: Evija Martinsone, Vineta Elksne, Daumants Kalniņš, Jānis Apeinis un Viesturs Jansons.

Koncertu vadīs Egons Dombrovskis.

Tā būs iespēja baudīt, dziedāt līdzi un just kopā būšanas prieku Liepājai tik nozīmīgā brīdī – mirkli pirms jaunās koncertzāles „Lielais dzintars” atklāšanas.

Biļetes uz koncertiem pieejamas „Biļešu Paradīze” kasēs un mājaslapā.

Apmeklētājus lūgts ņemt vērā, ka koncerta norises nodrošināšanai 29.augustā būs slēgta Radio iela posmā no Jēkaba Dubelšteina līdz Pasta ielai. Informācijai par satiksmes ierobežojumiem lūgums sekot līdzi informācijai.

Atklāj savu dzintaru!” tapis ar Kultūras ministrijas, Radio SWH, SIA „Krāsu serviss” un „Romas dārzs” atbalstu.

Pievieno komentāru

Liepājā