Ar diskusijām gatavojas Iedzīvotāju forumam

Piektdien sāksies diskusijas mikrorajonos, lai sagatavotos pirmajam iedzīvotāju forumam, kas Liepājā notiks 29. novembrī, informē Liepājas novada fonda vadītāja Aiga Jaunskalže.

“Īpaši uzrunājam namu apsaimniekotājus, māju pārvaldniekus un māju vecākos, dzīvokļu īpašnieku biedrību vadītājus – izstāstiet par šīm diskusijām savos namos un aiciniet sev līdzi cilvēkus, kuriem noteikti vajadzētu piedalīties! Jaunieši, arī jums noteikti ir ko teikt! Uzņēmēji, jūsu atbalsts pilsētai ir nepieciešams!” aicina A. Jaunskalže.

Diskusijās pārrunās aktuālākās problēmas dažādās jomās katrā mikrorajonā un meklēs iespējamos risinājumus. Diskusijas mikrorajonos vadīs A. Jaunskalže un Dzīvokļu īpašnieku asociācijas Liepājas nodaļas pārstāvis Gunārs Stankevičs.

Iedzīvotāju forums ir vienas dienas pasākums, kura laikā iedzīvotāji apspriež problēmas dažādās pilsētas dzīves jomās (sociālie jautājumi, vides kvalitāte, drošība, bērnu un jauniešu brīvais laiks, mājokļi un vides labiekārtošana), izsaka priekšlikumus uzlabojumiem un pēc foruma paši idejas realizē. Latvijā jau ir notikuši vairāk kā 10 iedzīvotāju forumi.

Vistuvāk mums – Talsos, kur 2006. gada pavasarī notika jau otrais Talsu iedzīvotāju forums. Šo pasākumu rezultāti ir ikvienam jūtami -  pēc foruma realizētie projekti ir cilvēku idejas, kuras atbalstīja Novada fonds, pašvaldība, uzņēmēji. Kā rezultāts forumam ir Lielvārdes jauniešu centrs, snovborda un skeitparka trase Alūksnē, uzticības tālrunis, pensionāru – mazbērnu sporta aktivitāšu organizēšana un citi interesanti dažādu jomu projekti.

Diskusijas mikrorajonos notiks

Datums un laiks

Mikrorajons

Norises vieta

7. novembrī plkst.17.00

Centrs

Peldu ielā 5. 303. kab. (Latvijas dzīvokļu īpašnieku asociācijas telpās)

7. novembrī

plkst. 18.30

Dienvidrietumu mikrorajons

2. vidusskolas zālē

8. novembrī

plkst. 15.00

Karosta/Tosmare

Imantas ielā 7

10. novembrī

plkst. 17.00

Jaunliepāja

5. vidusskolas zālē

10. novembrī

plkst. 18.30

"Laumas" mikrorajons

Medicīnas koledžas zālē

13. novembrī

plkst. 17.00

Ezerkrasts

8. vsk. zālē

13. novembrī

plkst. 19.00

Zaļā birzs

interešu centrā „Pēcskola"

Pievieno komentāru

Liepājā