Ar "Ceļojumu laikā" noslēdzas Jauno Vanagu jubilejas gads

30. novembrī ar „Ceļojumu laikā” noslēdzās „Liepājas Jauno Vanagu” 20 gadu jubilejas gads.

Sanākušie viesi varēja novērtēt telpu pārvērtības, ko ar minimāliem līdzekļiem, bet ar maksimālu izdomu, vanagi bija realizējuši dzīvē. Citkārt drūmā priekštelpa bija pārvērsta VIP zonā, ar sarkano paklāju un dekorācijām. Lielā zāle pārvērtusies līdz nepazīšanai, un arī ofisa telpas bija godam izdekorētas. Bet ne jau tas ir galvenais. Galvenais bija sanākušie cilvēki. Un to nebija maz - Liepājas pilsētas Domes pārstāvji, sociālā dienesta pārstāvji, Jauniešu mājas pārstāvji, mūsu draugi no citām organizācijām, kā arī, protams, bijušie un esošie biedri.

Sanākušie varēja fotografēties, noskatīties speciāli šim pasākumam sagatavotu video, caur dažādām aktivitātēm iziet visus 20 gadus. Tika ceptas pankūkas, celta telts un kārtota soma pārgājienam. Bija iespēja sakārtot spēļu laukuma inventāru, iepazīties ar pasaules karti, kurā bija atzīmētas vietas kurās esam pabijuši, minēts melodijas no dažādām valstīm un daudz kas cits.

Bija sarūpēts arī kliņģeris un citi cienasti. Pasākums ievilkās, jo vēl ilgi jaunieši palika birojā un caur smiekliem atcerējās spilgtākās epizodes no vanagu dzīves.

Paldies visiem kas bija kopā ar mums, un tiem kas ir joprojām.

Daudz laimes dzimšanas dienā, Liepājas Jaunie Vanagi!

Žigimants KRĒSLIŅŠ
Biedrības ārlietu sekretārs

Pievieno komentāru

Liepājā