Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apsaldējas un nonāk slimnīcā ekstrēma pārgājiena laikā, tomēr gatavas atkal doties ceļā no Liepājas līdz Papei

Divas jaunas sievietes Anete un Anna, piedaloties ekstrēmā pārgājienā "Bēgšana no Karostas cietuma", kuru organizēja Viesturs Saldavs no uzņēmuma "Fitness ABC", 3. martā ar pirmās pakāpes apsaldējumiem nonākušas Liepājas reģionālajā slimnīcā.

"Mēs nebijām īsti gatavas un nepilnus 10 kilometrus pirms finiša Papes kempingā "Pūķarags" zvanījām glābējiem,” laikrakstam "Kursas Laikam" telefonsarunā atzina Anete.

Ekstrēmi pārgājieni nav uzņēmuma "Fitness ABC" peļņas avots, apgalvo organizators V. Saldavs, tomēr pieprasījums pēc tiem ir liels.

Uz piedzīvojumu "Bēgšana no Karostas cietuma, kas notika no 2. līdz 4. martam un sākās Karostas cietumā un noslēdzās Papes kempingā "Pūķarags" Rucavas novadā, bija pieteikušies teju 200 cilvēku. Pārgājiens uz "Pūķaragu" sākās  3. martā pulksten 5 no rīta.

Jau pēc pasākuma cietumā četri no 40 cilvēku lielās grupas ceļu nav uzsākuši, apzinoties, ka mīnus 10 grādi pēc Celsija, ejot gar jūru, viņiem ir pārāk ekstrēmi.

"Visi bija brīdināti, un bija arī prasības par nepieciešamo aprīkojumu, tostarp papildu zābaku pāra. Meitenes šīs prasības nebija izpildījušas un turpat 50 kilometrus garajā pārgājienā devās nesagatavotas. Tā ir mana vaina, ka atļāvu viņām iet. Turpmāk šo kļūdu ņemšu vērā un cilvēki, kuri nebūs gatavi, vienkārši nenāks līdzi,” stingri saka V. Saldavs.

Plašāk par meiteņu glābšanu, nonākšanu slimnīcā un gatavību atkal doties ceļā lasiet 8. marta "Kursas Laikā".

Liepājā