Aprīlī "Lielajā dzintarā" mirdzēs džeza zvaigzne no ASV - Šarenī Veida

10. aprīlī Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” piedāvās īpašu notikumu džeza mīļotājiem – “Charenée Wade Quartet” /ASV/ džeza mūzikas koncerts.

Soliste Šarenī Veida (Charenee Wade) iemieso būtiskākās vērtības, kas nepieciešamas džeza izpildītājam. Karjeru sākusi apmeklējot džeza meistarklases un piedaloties vokālistu konkursos, pēcāk viņas neatlaidība un talants ļāvuši viņai nonākt gan prestižā Teloniusa Monka, gan arī “Jazzmobile” vokālistu konkursu goda pjedestālā, pierādot savu talantu zvaigžņotajai žūrijai – Patti Austin, Kurt Elling, Dee Dee Bridgewater un Dianee Reeves, informē SIA “Lielais Dzintars” Sabiedrisko attiecību speciāliste Elizabete Hartmane.

Vokāliste ir satricinājusi jazz, soul un R&B mūzikas pasauli ar savu nepiespiesto, atjautīgo un radošo dziedāšanu. Viņai piemīt vēl nedzirdētas vokālās improvizācijas spējas džeza, svinga un daudzos citos mūzikas žanros. Šarenī klasiskais džeza skanējums atsauc atmiņā Betty Carter un Sarah Vaughan – džeza dīvas, kuras iedvesmojušas jaunās mākslinieces karjeras izvēli. Starp viņas skolotājiem ir leģendārā dziedātāja Dianne Reeves un basists Christian McBride.

Solistes debijas albums “Love Walked In” nāca klajā 2011.gadā, kam pērn sekoja plate “Offering”. Tā izpelnījusies kritiķu uzslavas kā būtisks džeza mūzikas notikums. Visā pasaulē populārajā interneta veikalā “Amazon” šī albuma recenzijā precīzi pateikts: “Neviens dziesmu saraksts nav pilnīgs bez šī mākslas darba. Mūzikas atzīšana vislabākajā veidā!”

 Liepājas solokoncertā, kurš būs vienīgais Baltijā, māksliniece uzstāsies kopā ar Oscar Perez (klavieres), Darell Green (sitaminstrumenti) un basistu (tiks precizēts).

“Šarenī piemīt drosmīgs talants – ir pienācis šīs dziedātājas laiks mirdzēt džeza mūzikas starmešu gaismā!” rakstījis izdevuma "AllAboutJazz" žurnālists James Nadal.

Pirmās biļetes uz koncertu pieejamas sākot no 7 “Biļešu Paradīzes” kasēs, interneta vietnē “bilesuparadize.lv”, kā arī koncertzāles “Lielais dzintars” Informācijas centrā, no pirmdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 20, savukārt svētdienās no pulksten 10 līdz 15.


Pievieno komentāru

Liepājā