Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apkures parādi Liepājā nedaudz pārsniedz vienu miljonu latu

Liepājnieku parādi par apkuri jūlija sākumā nedaudz pārsniedz vienu miljonu latu, informē uzņēmumā "Liepājas enerģija".

"Liepājas enerģija" apkopojusi datus par debitoru parādiem. Kopējo parādu summu veido gan vecie parādi, kas izveidojušies vairāku gadu laikā un kurus uzņēmums piedzen tiesas ceļā, gan parādi par iepriekšējo apkures sezonu, gan kārtējie jūnija rēķini, kuru apmaksu var veikt visu jūliju. "Liepājas enerģijas" valdes loceklis Andris Štāls norāda, ka situācija ar debitoru parādiem ir iepriekšējo periodu līmenī, piebilstot, ka savlaicīgi norēķini ir galvenais un svarīgākais priekšnoteikums, lai patērētāji saņemtu nepārtrauktu un kvalitatīvu pakalpojumu. Ja arī apkures sezonas laikā klients nav veicis norēķinus 100% apmērā, tad vasaras mēneši ir tas laiks, lai veiktu visus aizkavētos maksājumus un jauno apkures sezonu varētu sagaidīt bez raizēm, uzsvēra Štāls.

""Liepājas enerģija" rūpīgi izvērtē visus aizkavētos maksājumus un nekavējoties informē par to klientu - mājas īpašnieku vai apsaimniekotāju. Ir parādnieki, kas paši aktīvi iesaistās un meklē abpusēji izdevīgus risinājumus un slēdz vienošanās, kuras arī pilda. Te noteikti jāpiemin bijušās [apsaimniekotāja] "Remaks" mājas, kas noslēdza ilgtermiņa parāda nomaksas vienošanos un turpina saņemt pakalpojumu. Šo māju iedzīvotāji sadarbībā ar jauno apsaimniekotāju ne tikai veic kārtējos maksājumus, bet precīzi veic arī maksājumus saskaņā ar vienošanos. Īpaši gribu izcelt mājas Reiņa meža ielā 5 un Katedrāles ielā 17, kas pat apsteidz maksājumu grafiku. Tas vēlreiz apliecina, ka ļoti liela nozīme ir tam, kā veidojas mājas apsaimniekotāja un iedzīvotāju sadarbība," atzina Štāls.

Diemžēl ir arī tādi klienti, kas nevēlas parāda jautājumus risināt, un tad nesamaksātā summa tiek piedzīta tiesas ceļā, atzina Štāls. Kopumā "Liepājas enerģija" tiesas ceļā samaksu par izlietoto siltumenerģiju patlaban piedzen no 43 klientiem par kopējo summu 43 849 lati.

"Liepājas enerģija" aicina iedzīvotājus aktīvi sekot līdzi apsaimniekotāja darbam un interesēties, kādi ir mājas kopējie parādi, lai rudenī apkures sezonas sākumu neapdraudētu parādu nasta.

Pievieno komentāru

Liepājā