Apceļojot Baltiju, vācu velotūristi piestāj Karostā; par naktsmītni nesatraucas

Par Karostas ainām vācieši no Leipcigas bija iepriecināti. Svētā Nikolaja katedrāli viņi atraduši pēc GPS koordinātām. "Sākam ar Karostu, jo bukletos atradām te vairākus objektus, kurus varētu apskatīt," pie Svētā Nikolaja katedrāles Karostā atklāja Domeniks Oberhetingers.


Trīs dienās apskatīt Liepāju, pēc tam vēl trīs dienas ceļot pa Lietuvu – savu ceļojuma mērķi atklāj 17 velotūristu grupu no Leipcigas Vācijā. Vācieši bija apgādāti ar visu nepieciešamo, lai nakšņotu gan kempingā, gan pludmales kāpās. "Mums ir teltis, un par naktsmītni ļoti nesatraucamies. Iespējams, viesnīcā ar ērtībām nemaz nepaliksim, ja tā būs problēma," uzsvēra ceļotājs.

Tūristiem, kuri pirms ceļojuma neparūpējas par naktsmītni Liepājā, parasti nav problēmas to atrast ceļojuma laikā. Izņēmumi varētu būt gadījumos, kad Liepājā notiek lieli pasākumi, skaidro Liepājas Tūrisma informācijas centra tūrisma speciāliste Agita Vucena.

Pagājušajā nedēļā Liepājā notika vindsērfinga čempionāts. A. Vucena spiež, ka čempionāta dēļ tiem, kuri nebija pasūtījuši nakšņošanu iepriekš, varētu rasties grūtības. "Tomēr caurmērā šovasar naktsmītņu trūkums nav novērots, jo ir salīdzinoši vēss laiks," stāsta Liepājas Tūrisma informācijas centra tūrisma speciāliste.

Tūristu plūsma Liepājā saglabājusies iepriekšējā gada līmenī un naktsmītņu trūkums pilsētā nav novērots, pastāsta A. Vucena.

Pievieno komentāru

Liepājā