Apbalvos 2013. gada Liepājas sakopto namu konkursa uzvarētājus

Piektdien, 6. septembrī, sakoptāko namu konkursa „Liepāja pucējas” žūrijas pārstāvji dosies apbalvot šā gada konkursa laureātus.

Žūrija par 2013. gada konkursa laureātiem ir atzinusi četras privātmājas, divas daudzdzīvokļu mājas un četras iestādes un uzņēmumus.

Kā ik gadus, šo namu apsaimniekotājiem vai īpašniekiem pasniegs īpašu atzinības plāksnīti, ko piestiprināt pie ēkas fasādes, pilsētas karogu un kūku. Sakoptāko namu foto tiks ievietoti un ikvienam būs apskatāmi mājas lapā www.liepāja.lv – sadaļā FOTO.

Papildus  vienam ēku apsaimniekotājam žūrija izteiks atzinību par biroju ēkas un teritorijas labiekārtojumu – apzaļumošanu un krāšņajām puķu dobēm.

Kopumā konkursam šogad bija pieteikti vairāk nekā 50 dažādu ēku. Par sakoptākajiem namiem informēt žūriju bija aicināts ikviens liepājnieks. Konkursa žūrijas locekļi papildus apbraukāja pilsētu un meklēja iespējamos laureātus. No kopējā pieteikto ēku skaita žūrija atlasīja 42  pretendentus, kurus tad atkārtoti vērtēja dabā, kamēr noteica uzvarētājus, kā arī papildu atzinību pelnījušos.

Konkurss šogad notika 13. reizi. Namu vērtēšana katru gadu notiek vasaras nogalē, kas ir laiks, kad uzplaukst un atklājas krāšņums, kura veidošanā daudzviet namu īpašnieki, apsaimniekotāji vai iedzīvotāji ieguldījuši tik daudz pūļu.

Sakoptākie nami un teritorijas tika vērtēti pēc konkursa nolikumā apstiprinātajiem kritērijiem: objekta sakoptība kopumā, mazo arhitektūras formu tehniskais stāvoklis, apstādījumu un labiekārtojuma kvalitāte, visu arhitektūras elementu un teritorijas stilistiskā vienotība, ideja un izmantoto materiālu oriģinalitāte u.c.

Sakoptākos Liepājas namus – iepriekšējo gadu konkursu uzvarētājus – ir iespējams apskatīt Liepājas pilsētas Domes mājas lapā: www.liepaja.lv sadaļā: FOTO.

 
UZZIŅAI

Sakoptāko namu konkursa „Liepāja pucējas 2013” laureāti:

Privātmājas

1. Otaņķu ielā 23;      

2. Priežu ielā 49;

3. Ābeļu ielā 3A;

4. Ploču ielā  14;

 
Iestādes/uzņēmumi

1. Roņu ielā 4 (Liepājas kuģu būves rūpnīca);

2. Kūrmājas prospektā 21 (SIA  „A Investīcijas”);

3. Oskara Kalpaka  ielā 96 (Liepājas 15. vidusskola);

4. Dzirnavu ielā  4 (uzņēmums Fonteina mūzikas  klubs);

 
Daudzdzīvokļu ēkas

1. Teodora Breikša ielā  13;

2. Turaidas ielā 6;

 
Īpaša žūrijas atzinība par apkārtnes sakopšanu un labiekārtošanu ēkai

Tukuma ielā 1A (SIA „Liepājas namu apsaimniekotājs”).

 
Aigars Štāls,
Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists

Pievieno komentāru

Liepājā