"Amritu" turpmāk apsaimniekos lietuviešu uzņēmums 1

Liepājā viesnīcu "Amrita" turpmāk apsaimniekos Lietuvas uzņēmums "Europa Group Hotels", par ko ceturtdien tika parakstīts līgums starp viesnīcas īpašniekiem un "Europa Group Hotels". Vēl pirms gada viesnīcā solīja ieguldīt pusmiljonu latu rekonstrukcijā un veikt fasādes izmaiņas, tomēr jaunie apsaimniekotāji investīcijas vairs nesola.

Šādu lēmumu "Amritas" īpašnieki pieņēmuši tādēļ, ka ilggadējais viesnīcas direktors Kristofers Tamms nolēmis kardināli mainīt biznesa sfēru un šī gada marta beigās devies prom no Latvijas. "Amritas" īpašnieki izlēma pievienoties kādai no viesnīcu ķēdēm.

Lielu daļu no pērn iecerētās celtniecības iepriekšējie apsaimniekotāji veica, tomēr fasādes pārbūve izpalika. Šķiet daudzas K.Tamma idejas tā arī paliks nepiepildītas. "Europa Group Hotels" galvenais menedžeris Arvīds Balčūns šodien žurnālistiem sacīja, ka būšot nepieciešams palielināt viesnīcas piepildījumu, kas tagad ir tikai vidēji 40% gadā. Lielas investīcijas viesnīcā netikšot ieguldītas.

"Europa Group Hotels" apsaimnieko sešas viesnīcas Baltijas reģionā, divas no tām atrodas Rīgā, tajā skaitā bijušais Benjamiņu nams.

SIA "Hotel Amrita" valdes locekle Indra Pūce skaidroja, ka zināma daļa viesnīcas peļņas turpmāk tiks tās īpašniekiem, bet kādu daļu saņems apsaimniekotājfirma "Europa Group Hotels".

Viesnīcas "Amrita" direktors turpmāk būs Aleksejs Čurbakovs, kurš līdz šim bijis iesaistīts dažādos viesnīcu projektos Rīgā.

Viesnīca "Amrita" pieder Zviedrijas uzņēmējiem Margaretai Jansonei un Olafam Rudstromam.

"Europa Group Hotels" ir augsti profesionāļi viesnīcu servisa jomā, kas apvieno viesnīcas zem kopēja zīmola, nodrošina visā ķēdē vienotus kvalitātes standartus, personāla kvalifikāciju.

Viesnīcas tiek apvienotas kopīgā informācijas apmaiņas ķēdē, kas pievienotas lielākajām globālās rezervēšanas sistēmām un datubāzēm ar apjomīgu kontaktu daudzumu un vienotu mārketinga programmu.

Viesnīca "Amrita", kas atrodas pašā Liepājas centrā, ir viena no lielākajām, dārgākajām un populārākajām viesnīcām pilsētā, tajā ir 83 numuri, 120 gultasvietas un sezonas laikā 60 darbinieki.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

kristiiinee!

a kas amritai nav nonjemta kada zvaigzne?!!!

pirms 13 gadiem, 2008.04.26 16:50

Liepājā