Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Akreditēti visi LiepU īstenotie studiju virzieni

No 31. maija līdz 26. jūnijam Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas izveidotā Akreditācijas komisija akreditēja visus desmit Liepājas Universitātē (LiepU) īstenotos studiju virzienus, no kuriem deviņi ir akreditēti uz maksimālo iespējamo termiņu.

LiepU studiju prorektore Ilma Neimane uzsver: „Ir gandarījums un prieks par LiepU studiju virzienu augsto novērtējumu. Akreditēti ir visi LiepU īstenotie studiju virzieni un visas būtiskās izmaiņas, tas nozīmē, ka studentiem ir garantēta valstiski un starptautiski atzīta diploma saņemšana. Ir noslēdzies viens darba posms un varam turpināt studiju programmu pilnveidi un attīstību.”

31. maijā akreditācijas komisija uz sešiem gadiem (ilgākais iespējamais termiņš) akreditēja studiju virzienu „Fizika, materiālzinātne, matemātika un statistika”, kurā LiepU tiek realizētas akadēmiskās bakalaura studiju programmas „Fizika” un „Matemātika”.

Studiju virzienu „Veselības aprūpe”, kurā LiepU tiek realizēta profesionālā maģistra studiju programma „Mūzikas terapija”, un studiju virzienu „Sociālā labklājība”, kurā tiek realizēta profesionālā bakalaura studiju programma „Sociālais darbinieks” un profesionālā maģistra studiju programma „Sociālais darbs”, akreditācija notika 5. jūnijā.

12. jūnijā uz sešiem gadiem tika akreditēti studiju virzieni "Valodu un kultūras studijas, dzimtās valodas studijas un valodu programmas", „Vadība, administrēšana un nekustamo īpašumu pārvaldība”, „Informācijas tehnoloģija, datortehnika, elektrotehnika, telekomunikācijas, datorvadība un datorzinātne”, bet uz 2 gadiem – „Vides aizsardzība”.

Studiju virzienā "Valodu un kultūras studijas, dzimtās valodas studijas un valodu programmas" LiepU tiek realizētas akadēmiskā bakalaura studiju programmas "Baltu filoloģija un kultūra", "Eiropas valodu un kultūras studijas", akadēmiskā maģistra studiju programmas "Latviešu filoloģija" un „Rakstniecības studijas” un doktora studiju programma „Valodniecība”.

Studiju virzienā „Vadība, administrēšana un nekustamo īpašumu pārvaldība” tiek realizēta 1. līmeņa profesionālā studiju programmas „Biroja administrēšana”, profesionālā bakalaura studiju programmas „Biznesa organizāciju vadība”, „Komunikācijas vadība”, „Kultūras vadība”, profesionālā maģistra studiju programma „Vadības zinības”.

Akadēmiskā bakalaura studiju programma „Datorzinātnes”, profesionālā bakalaura studiju programmas „Informācijas tehnoloģija”, „Mehatronika” un profesionālā maģistra studiju programma „Informācijas tehnoloģija”, doktora studiju programma „E-studiju tehnoloģijas un pārvaldība” tiek realizētas studiju virzienā „Informācijas tehnoloģija, datortehnika, elektrotehnika, telekomunikācijas, datorvadība un datorzinātne”.

Studiju virzienā „Vides aizsardzība” LiepU tiek realizēta profesionālā bakalaura studiju programma „Vides un atjaunojamo energoresursu pārvaldība un inženierija”.

26. jūnijā akreditācijas komisija uz maksimālo iespējamo termiņu – 6 gadiem ir akreditējusi studiju virzienu „Izglītība, pedagoģija un sports”, kurā LiepU tiek realizētas profesionālā bakalaura studiju programmas „Logopēdija”, „Skolotājs”, akadēmiskā maģistra studiju programma „Izglītības zinātņu maģistrs pedagoģijā”, profesionālā maģistra studiju programmas „Karjeras konsultants”, „Vispārējās izglītības skolotājs” un doktora studiju programma „Pedagoģija”.

Tāpat uz 6 gadiem ir akreditēts studiju virziens „Mākslas”, kurā LiepU tiek realizētas profesionālā bakalaura studiju programmas „Dizains” un „Fotomāksla”, akadēmiskā bakalaura studiju programma „Jauno mediju māksla”, akadēmiskā maģistra studiju programma „Jauno mediju māksla”, profesionālā maģistra studiju programma „Māksla” un doktora studiju programma „Jauno mediju māksla”.

Arī studiju virziens „Viesnīcu un restorānu serviss, tūrisma un atpūtas organizācija” ir akreditēts uz 6 gadiem. Šajā virzienā LiepU tiek realizēta profesionālā bakalaura studiju programma „Tūrisma vadība un rekreācija”.

Plašāka informācija par LiepU studiju programmām pieejama www.liepu.lv, sadaļā „Nāc studēt!”.

Kopā LiepU īsteno 10 studiju virzienus („Fizika, materiālzinātne, matemātika un statistika”, „Veselības aprūpe”, „Sociālā labklājība”, "Valodu un kultūras studijas, dzimtās valodas studijas un valodu programmas", „Vadība, administrēšana un nekustamo īpašumu pārvaldība”, „Informācijas tehnoloģija, datortehnika, elektrotehnika, telekomunikācijas, datorvadība un datorzinātne”, „Vides aizsardzība”, „Izglītība, pedagoģija un sports”, „Mākslas” un „Viesnīcu un restorānu serviss, tūrisma un atpūtas organizācija”), kuros tiek realizētas 34 studiju programmas, no kurām piecas var tikt īstenotas angļu valodā.

LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste  
Kristīne Milberga

Pievieno komentāru

Liepājā