Aiz slēgtām durvīm apspriež Liepājas elektrostacijas projektu

Latvijā ir nepieciešama elektrostacija, šodien vizītes laikā Liepājā žurnālistiem pauda ministru prezidents Ivars Godmanis. Tomēr konkrētāk izskaidrot elektrostaciju būvniecības projektu gaitu viņš atteicās.

Jautājumi, uz kuriem atbildes prasa žurnālisti, vispirms jāizpēta profesionāļiem, atzina I. Godmanis. Viņš norādīja, ka jau iepriekš paudis savu viedokli: ”nav iespējams iztikt bez elektrostacijas”. Jautājumi, kādu kurināmo elektrostacijās izmantot un kādas jaudas tajās jāražo, esot jāizpēta.

Tūlīt pēc preses konferences I. Godmanim Liepājas domē notika pārrunas aiz slēgtām durvīm ar uzņēmuma „Liepājas enerģija” vadību un Liepājas domi, kur galvenā sarunu tēma – elektrostacijas būvniecības projekts Liepājā. Liepājas domei un A/S „Latvenergo” ir kopīgas biznesa intereses. Gan vieni, gan otri ir siltumapgādes uzņēmuma „Liepājas enerģija” īpašnieki.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks jau iepriekš paudis atbalstu ogļu elektrostacijas būvniecībai pilsētā.

Kopumā ekonomisko situāciju Liepājā I. Godmanis vērtē kā labāku nekā citos valsts reģionos. Par to liecinot statistikas dati. Saražoto rūpniecības preču apjoms Liepājā ir augstāks nekā vidēji Latvijā.

Pievieno komentāru

Liepājā