''airBaltic'' lidos uz Liepāju arī ziemā

Latvijas lidsabiedrība ''airBaltic'' ir pieņēmusi lēmumu turpināt iekšzemes reisus starp Rīgu un Liepāju arī ziemas sezonā. Tas ļaus pilsētai uzņemt apmeklētājus no vairāk nekā 60 ''airBaltic'' galamērķiem Eiropā, Skandināvijā, Tuvajos Austrumos un NVS.

Martins Gauss, ''airBaltic'' izpilddirektors: ''Liepājas reisu panākumi pārsniedza mūsu ieceres. Sākotnēji šajā maršrutā paredzējām apkalpot 3 200 pasažierus, tomēr jau tagad, divus mēnešus pirms vasaras sezonas beigām, lidojumus rezervējuši vairāk nekā 4 500 pasažieri. Izanalizējot maršruta datus, lidojumi uz Liepāju arī ziemā dos pozitīvu efektu mūsu maršrutu tīklam, tāpēc apstiprinām ''airBaltic'' plānus apkalpot šo galamērķi visa gada garumā.''

Pasažieri no Liepājas bieži izmanto savienojumu ar Rīgu tranzīta lidojumiem. Populārākie savienojumi no Liepājas caur Rīgu ir uz Kopenhāgenu, Maskavu, Londonu, Stokholmu un Berlīni.

Lai uzlabotu savienojumu iespējas no Rīgas, ziemas lidojumu sarakstā ir mainītas reisu dienas. Sākot no 30. oktobra rīta reisi no Liepājas notiks pirmdienās, ceturtdienās un sestdienās, dodot iespēju pasažieriem izplānot nedēļas nogales braucienus no Rīgas.

''airBaltic'' lido starp Rīgu un Liepāju 3 reizes nedēļā. Pasažieri lido ar ''Bombardier Q400 NextGen'' lidmašīnu, reiss ilgst apmēram 40 minūtes.

Pievieno komentāru

Liepājā