"airBaltic" ievieš interneta reģistrāciju lidojumiem no Liepājas

No šodienas Latvijas aviosabiedrība "airBaltic" nodrošinās iespēju reģistrēties internetā arī lidojumiem no Liepājas, aģentūru LETA informēja "airBaltic" korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Līdz šim reģistrācija internetā bija pieejama uz "airBaltic" izpildītajiem reisiem, kas izlido no Rīgas, Ventspils, Viļņas, Vīnes, Cīrihes, Bergenas, Stavangeras, Kopenhāgenas, Oslo un Stokholmas.

Vanags norāda, ka interneta reģistrācija lidojumiem ir īpaši ērta vasaras sezonā, kad lidostās palielinās ceļotāju skaits, jo tā ļauj izvairīties no stāvēšanas reģistrācijas rindā pirms izlidošanas.

"Reģistrācija "airBaltic" lidojumiem internetā ir pieejama no pagājušā gada 1.augusta. Tā sniedz būtiskas ērtības un laika ietaupījumu pasažieriem, ļaujot reģistrēties lidojumam internetā, izraudzīties vēlamo sēdvietu un izdrukāt iekāpšanas karti," skaidro Vanags.

Viņš norāda, ka reģistrācija lidojumam internetā iespējama no plkst.12 uz visiem nākamās dienas reisiem. Tā tiek pārtraukta divas stundas pirms lidojuma. Lai reģistrētos lidojumam internetā, var izmantot visu veidu biļetes gan kasēs, gan ceļojuma aģentūrās, gan "www.airbaltic.lv" iegādātās.

Viņš skaidro, ka pasažieri, kuri ir reģistrējušies lidojumam internetā, lidostā savas somas var atstāt pie īpašas bagāžas nodošanas letes. Ceļojot tikai ar rokas bagāžu, pasažieri var uzreiz doties uz drošības pārbaudēm un tālāk uz lidmašīnu.

"Bagāžas nodošana tiek pārtraukta 30 minūtes pirms reisa izlidošanas, savukārt pasažieriem pie izlidošanas izejas ir jāierodas ne vēlāk kā 20 minūtes pirms lidojuma," norāda Vanags.

Reģistrēties lidojumam iespējams "airBaltic" mājaslapā "www.airbaltic.lv", kur pieejama arī detalizēta informācija par pakalpojumu.

Pievieno komentāru

Liepājā