Aicina uz Vecgada koncertu Liepājas baptistu Pāvila draudzē

31. decembrī no pulksten 23 līdz 23.40 Liepājas baptistu Pāvila draudzē notiks sirsnīgs Vecgada koncerts „Tava vēlēšanās”. Koncerts būs kā miera pilns vēstnesis par lēnām izskanošo veco gadu, kā arī patīkams un pozitīvs starts Jaunajam gadam.

Koncertā piedalīsies un apmeklētājus priecēs Liepājas Universitātes studiju programmas „Mūzikas skolotājs” absolventa un Liepājas leļļu teātra aktiera Normunda Karpiča spēcīgā un pārliecinošā balss, kā arī Liepājas Universitātes studiju programmas „Mūzikas skolotājs” 4. kursa studenšu Baibas Bites un Baibas Kokinas sniegums. Dzirdēsim arī vairākus mūzikas instrumentus, tai skaitā ģitāru, klavieres un flautu, informē LPPI "Kultūras pārvalde" praktikante, Liepājas Universitātes studente Laura Kreināte.

Jaunieši izpildīs dažādas sirdi sildošas un pazīstamas dziesmas, kā, piemēram, Jāņa Lūsēna un Viļa Plūdoņa dziesmu „Mazu brīdi pirms”, Imanta Kalniņa un Leonīda Breikša dziesmu „Lūgšana”, Imanta Kalniņa dziesmu „Apvij rokas”, kā arī vairākas citas tikpat brīnišķīgas dziesmas.

Ieeja koncertā ir bezmaksas, un uz to ir aicināts ikviens, kurš Vecgada vakaru vēlas aizvadīt mierīgā un sirdi sildošā gaisotnē. Pēc koncerta apmeklētāji aicināti doties uz Rožu laukumu, kur pusnaktī ar krāšņu uguņošanu tiks sagaidīts Jaunais 2016. gads.

Vairāk par šiem un citiem Jaunā gada sagaidīšanas pasākumiem www.liepajaskultura.lv un kalendars.liepaja.lv

Pievieno komentāru

Liepājā