Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz tikšanos rokgrupas, motoklubu un restorānu pārstāvjus

6.martā pulksten 16.00 Liepājā Jauniešu mājā notiks tikšanās ar populārā Polijas vasaras festivāla Charlotta MotoFest,  Rock Legends Festival, kā arī Baltijas pilsētu savienības Grillēšanas (BBQ) sacensību organizētājiem. Baltijas pilsētu savienības ģenerālsekretārs aicina uz tikšanos Liepājas jaunās un talantīgās rokgrupas, Liepājas restorānus un motoklubus.

Tikšanās laikā pasākuma kompleksa organizētāji klātienē iepazīstinās ar pasākumu konceptu, līdzdalības prasībām un iedrošinās piedalīties. Tiks nodots arī oficiāls ielūgums Liepājas pilsētas domes vadībai ar aicinājumu apmeklēt minētos pasākumus. Tikšanos apmeklēs Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš un pārstāvji no Liepājas reģiona tūrisma informācijas centra.

Charlotta MotoFest,  Rock Legends Festival un BBQ sacensības norisināsies ekskluzīvajā atpūtas un SPA kompleksā Dolina Charlotty. Pasākumu laikā Gdaņskā notiks 73. Baltijas pilsētu savienības atklātā valdes sēdē. 2015.gada 13. jūnijā roka festivāla laikā notiks arī Baltijas pilsētu savienības pilsētu rokgrupu atlases konkurss. Žūrija izvēlēsies trīs grupas, kuras varēs uzstāties uz lielās  Rock Legends Festival skatuves kopā ar ZZ Top, Karlosu Santanu un Robertu Plantu. Savukārt restorānu darbinieki, kuri reprezentēs kādu no Baltijas pilsētu savienības pilsētām BBQ sacensību laikā no 12.jūnijam – 14.jūnijam, varēs piedalīties Ginesa rekorda laušanā, sasniedzot vislielāko cilvēku skaitu, kas kopīgi grillējuši.

Baltijas pilsētu savienība apvieno pilsētas, to skaitā Liepāju, no 10 Baltijas jūras reģiona valstīm (Zviedrija, Norvēģija, Somija, Dānija, Vācija, Lietuva, Latvija, Igaunija, Krievija un Polija). Organizācija dibināta, lai stiprinātu saites starp Baltijas jūras piekrastes pilsētām.

Uz tikšanos ir aicināti arī Liepājas mediji, kuri raksta vai veido raidījumus par mūziku, sportu vai ēdināšanu.

Informāciju sagatavoja:
Daira Bērtule, Liepājas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas praktikante

Pievieno komentāru

Liepājā