Aicina uz Spēka dziesmu vakaru ziemas saulgriežu noskaņā

Tuvojoties ziemas saulgriežiem, Liepājā notiks ikmēneša spēka dziesmu vakars jeb sadziedāšanās latviešu tautasdziesmās folkloras centrā ''Namīns'', šoreiz neierastā dienā – svētdien, 18. decembrī, pulksten 17, ziņo rīkotāji.
 
Šajā dziesmu vakarā, pārdomājot šo gadu un vēlot visu labāko sev un citiem nākamajā gadā, izdziedāsim gan klusas un meditatīvas saulgriežu dziesmas, gan arī skanīgas un jautras ziemas saulgriežu melodijas. Šoreiz savā dziesmu pūrā dalīsies Austrasbērni Inese Sērdiene, Renāte Ķeire un Jānis Rūcis, kā arī dziesmu vakara viesi – Vijas Laipnieces vadītā Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra folkloras kopa ''Vēlava''.

Spēka dziesmu vakaros, sekojot izveidotajai tradīcijai, reizi mēnesī folkloras centrā ''Namīns'' ģitāru pavadījumā skan kopā sanākušo ļaužu balsis latviešu tautasdziesmās. Pasākums ir atvērts ikvienam interesentam. Uz vietas būs pieejami dziesmu vārdi līdzi dziedāšanai, kas nav obligāta, bet vēlama. Repertuārā gan zināmas, gan mazāk pazīstamas latviešu tautasdziesmas, kā arī dziesmas, kuru noskaņa un gaišums rada tautasdziesmai līdzvērtīgu stāstu. Iedvesmas avoti – grāmatas ''Spēka dziesmas'', kā arī Austras Pumpures pasaules skatījums un mīlestība uz latviešu tautasdziesmām.

Ieeja bez maksas.

Pievieno komentāru

Liepājā