Aicina uz Spēka dziesmu vakaru valsts svētku noskaņā

Valsts svētku nedēļā, šo trešdien, 16. novembrī, pulksten 18 Liepājā ikviens dziesmu draugs aicināts viesoties folkloras centrā "Namīns", kur notiks ikmēneša spēka dziesmu vakars jeb sadziedāšanas latviešu tautasdziesmās, ziņo folkloras centra darbinieki.
 
Ikvienā dziesmu vakarā ieklausāmies tautasdziesmās, mūsu tradīciju spēkā, rosinot domāt par vērtībām, par mums doto un par katra mūsu paša atbildību gan savos lēmumos, gan valsts labklājībā. Šajā dziesmu vakarā skanēs dažādas tautasdziesmas, pārdomājot savu attieksmi un sajūtu par tēvuzemes stāstiem.

Spēka dziesmu vakaros, sekojot jau izveidotajai tradīcijai, reizi mēnesī folkloras centrā ''Namīns'' ģitāru pavadījumā skan kopā sanākušo ļaužu balsis latviešu tautasdziesmās. Pasākums ir atvērts ikvienam interesentam. Uz vietas būs pieejami dziesmu vārdi līdzi dziedāšanai, kas nav obligāta, bet vēlama. Kā jau ierasts, repertuārā gan zināmas, gan mazāk pazīstamas latviešu tautasdziesmas, kā arī dziesmas, kuru noskaņa un gaišums rada tautasdziesmai līdzvērtīgu stāstu. Iedvesmas avoti – grāmatas ''Spēka dziesmas'', kā arī Austras Pumpures pasaules skatījums un mīlestība uz latviešu tautasdziesmām.

Pievieno komentāru

Liepājā