Aicina uz sadziedāšanos latviešu tautasdziesmās kafejnīcā "Kursas Putni"

Kā gadu iesāksi, tā pavadīsi – šo trešdien, 13. janvārī, pulksten 18 Liepājas kafejnīcā “Kursas Putni” gadu iesākt aicina ar gaišām domām, sadziedoties latviešu tautasdziesmās ikmēneša spēka dziesmu vakarā. Ieeja bez maksas. 

Pirmo reizi tiekoties šī gada spēka dziesmu vakarā, sēsim tajā labas domas gaidāmajam. Smeļoties zināšanas no mūsu tautasdziesmām, mācīsimies mierpilnu paļaušanos un arī sava darba vērtību. Ieklausīsmies, dziedāsim un centīsimies izprast mūsu tradīcijās apslēpto – to, kas dziedina, sniedz spēku un prieku. Iedziedāsim spēka dziesmas sev un savai Latvijai šim gadam un turpmākajam.

Kā ierasts, spēka dziesmu vakarā skanēs ģitāras un kopā sanākušo balsis. Ikvienam būs pieejami tautasdziesmu vārdi līdzi dziedāšanai. Repertuārā gan zināmas, gan arī mazāk pazīstamas latviešu tautasdziesmas. Iedvesmas avoti – Zanes Boitmanes-Priedēnas 2012. gadā realizētā grāmata „Spēka dziesmas” un 2014. gada nogales izdevums "Spēka dziesmas. Uguns", kā arī neapšaubāmi Austras Pumpures pasaules skatījums un mīlestība uz tautasdziesmu.

Līdzi ieteicams ņemt mieru, labu noskaņojumu un gaišas domas. Spēka dziesmu vakaros reizi mēnesī kafejnīcā "Kursas Putni" kopā būt aicina Inese Sērdiene.

Uz tikšanos dziesmā!

Pievieno komentāru

Liepājā