Aicina uz Prozas laureātu lasījumiem “Kursas Putnos”

Šogad Piejūras pilsētu literārā akadēmija turpinās interesentiem piedāvāt iespēju papildināt gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas literatūrā. Šā gada aktivitātes iesāksies ar Prozas laureātu lasījumiem, kas notiks 15. janvārī plkst. 18.00 kafejnīcā “Kursas Putni”, informē Liepājas Universitāte (LiepU).

Savus darbus lasīs konkursa “Kurzemes prozas lasījumi 2015” galvenās balvas ieguvēja Jana Egle un konkursa laureāti Undīne Arāja, Evija Zāģere, Iveta Salgrāve un Ēriks Vilsons.

Šis gads iezīmē jaunas vēsmas Piejūras pilsētu literārās akadēmijas vadībā, turpmāk šo projektu Kurzemes koordinēs LiepU lektore Linda Zulmane.

“Aicinu iepriekšējo gadu dalībniekiem pievienoties jaunus, jo šī ir iespēja ne tikai bez maksas klausīties lekcijas un piedalīties meistardarbnīcās, bet arī piedalīties dzejas un prozas lasījumos, publicēt savus tekstus un gada noslēgumā saņemt apliecinājumu par dalību projektā,” mudina L. Zulmane.

Viņa arī norāda, ka šogad plānots plašs lekciju un meistardarbnīcu klāsts, iesaistīti būs ne tikai LiepU, bet arī ārvalstu lektori, dzejnieki un rakstnieki.

Jau 30. janvārī dalībnieki varēs startēt un sevi plašākai Latvijas auditorijai parādīt šā gada pirmajā konkursā “Aicinājuma tekstu lasījumi”. Pirmo 3 vietu ieguvēji saņems iespēju piedalīties Aicinājuma vasaras seminārā, kas jūlijā un augustā notiks Sējas pagasta “Lankās”, kā arī citas balvas.


Pievieno komentāru

Liepājā