Aicina uz bērnu rotaļu laukuma atklāšanu

Otrdien, 9.jūlijā, plkst.11:00 ikviens mazais liepājnieks kopā ar vecākiem, vecvecākiem un draugiem tiek aicināts uz svinīgu bērnu rotaļu laukumu atklāšanu Raiņa parkā. Pasākuma atklāšanā par jautrību gadās Liepājas ceļojošais cirks „Beztemata”, informē Liepājas domē.
 
„Ieceri par bērnu rotaļu laukuma izveidi Raiņa parkā izteikuši paši liepājnieki gan sabiedrisko apspriešanu, gan iedzīvotāju pieņemšanas laikos. Parka tehniskais projekts tika izstrādāts pirms dažiem gadiem un pamazām sākas tā realizācija. Šovasar jaunajās rotaļu iekārtās varēs spēlēties paši mazākie liepājnieki. Pēc skaita šis būs sestais bērnu rotaļu laukums, ko pašvaldība ir realizējusi pēdējo trīs gadu laikā,” uzsver Domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Šobrīd jaunajā bērnu rotaļu laukumā norit pēdējie sakārtošanas un uzkopšanas darbi. Laukumā ir izveidota jauna smilšu kaste, uzstādītas trīs dažādas šūpoles, divi karuseļi, rotaļu komplekti, kā arī četri soliņi un atkritumu urnas. Liepājā šīs ir pirmais bērnu rotaļu laukums, kas ir izveidots uz gumijas seguma.

Pievieno komentāru

Liepājā