Aicina uz "Atvērto ideju telpu"

Šodien 14. aprīlī pulksten 18.00 Liepājā, Kūrmājas prospektā 13 pagrabstāva telpās biedrība “E-LAB” sadarbībā ar Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratoriju aicina visus interesentus uz pasākumu “Atvērtā ideju telpa”. Pasākuma programmā šoreiz:

Vilis Brūveris un Paula Āboliņa - Ābola – “Projekts “A””
Pēteris Riekstiņš – “Radio “Inets””
Anna Trapenciere – “Darbnīca “Es lietu internetā un lietu internets manī””
Santa France un Eltons Kūns – "#000000 - pirmā tīkla mākslas galerija Latvijā"
Santa Mazika – “Demola”

Atvērtās ideju telpas mērķauditorija ir radošo jomu speciālisti un aktīvisti, taču, kā jau liecina nosaukums, šis pasākums ir atvērts jebkuram interesentam. Tiek gaidīts ikviens, kas vēlas pastāstīt par savu radošo ideju vai jau realizētu projektu.
Atvērtā ideju telpa sastāv no divām daļām. Pirmajā daļā notiek ideju (topošo, kā arī realizēto) projektu prezentācijas. Otrā daļa ir mainīga – tā var būt lekcija vai diskusija, garāku radošo veikumu demonstrācija, priekšnesums vai kāda cita radoša izpausme.
Pasākums būs vērojams arī interneta tiešsaistē adresē http://mplab.lv/live/
Katra pasākuma labākā prezentācija* saņem nelielu finansiālu balvu.

Atvērtā ideju telpa ir komunikācijas platforma dažādu jomu radoši domājošiem cilvēkiem. Lai arī pasākums primāri orientēts uz radošo jomu (māksla, dizains, mūzika, radošās industrijas u.c.) pārstāvjiem, mēs ticam, ka radošs var būt jebkurš, tāpēc ikviens interesents ir aicināts piedalīties ar savām idejām. Atvērtās ideju telpas mērķis ir veicināt komunikāciju starp radoši domājošiem cilvēkiem, tādējādi sekmējot pieredzes apmaiņu, sadarbības tīklu veidošanu, kā arī jaunu ideju rašanos.

Papildus informācija: andris.vetra (et) gmail.com

Pasākums norisinās ar Liepājas Kultūras pārvaldes un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Pievieno komentāru

Liepājā