Aicina uz Atvērto ideju telpu

Biedrība “E-LAB” sadarbībā ar Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratoriju aicina visus interesentus uz pasākumu „Atvērtā ideju telpa”, kas norisināsies 19. septembrī plkst. 18.00 Kūrmājas prospektā 13, pagrabstāva telpās.

Pasākuma programmā:

Anna Meldrāja – “Interaktīva spēle pilsētvidē”;
Anna Trapenciere – “Starptautiskā jauno mediju mākslas nedēļa i-Week”;
Pēteris Riekstiņš – “tv.mplab.lv”;
Trihars – “Present 101”;
Filmas “Svešajā ostā” (22 min.) seanss.

Atvērtā ideju telpa ir komunikācijas platforma dažādu jomu radoši domājošiem cilvēkiem. Lai arī pasākums primāri orientēts uz radošo jomu (māksla, dizains, mūzika, radošās industrijas u.c.) pārstāvjiem, mēs ticam, ka radošs var būt jebkurš, tāpēc ikviens interesents ir aicināts piedalīties ar savām idejām. Atvērtās ideju telpas mērķis ir veicināt komunikāciju starp radoši domājošiem cilvēkiem, tādējādi sekmējot pieredzes apmaiņu, sadarbības tīklu veidošanu, kā arī jaunu ideju rašanos.

Atvērtā ideju telpa sastāv no divām daļām. Pirmajā daļā notiek ideju (topošo, kā arī realizēto) projektu prezentācijas. Otrā daļa ir mainīga – tā var būt lekcija vai diskusija, garāku radošo veikumu demonstrācija, priekšnesums vai kāda cita radoša izpausme.

Atvērtās ideju telpas mērķauditorija ir radošo jomu speciālisti un aktīvisti, taču, kā jau liecina nosaukums, šis pasākums ir atvērts jebkuram interesentam. Tiek gaidīts ikviens, kas vēlas pastāstīt par savu radošo ideju vai jau realizētu projektu.

Pasākums būs vērojams arī interneta tiešsaistē adresē http://mplab.lv/live/. />Papildus informācija: andris.vetra (et) gmail.com.

Pievieno komentāru

Liepājā