Aicina uz amatnieku tirdziņu Rožu laukumā

Tuvojoties dienai, kad saule debesjumā ir visaugstākajā punktā, Liepājas Latviešu biedrības nams Rožu laukumā organizē Vasaras saulgriežu tirdziņu. 21. un 22. jūnijā no pulksten 10 līdz pulksten 17 Rožu laukumā būs iespēja iegādāties amatnieku darinātus meistardarbus, ziņo Liepājas Latviešu biedrības nama sekretāre Madara Pūķe.

Kā vēsta latviešu tautas tradīcijas, uz Vasaras saulgriežu svinībām ļaudis posās un gatavojās jau laikus, rotājot mājas un paši sevi. Biedrības nams aicina turēt godā tradīciju un amatnieku tirdziņā iegādāties rotas sevis un apkārtnes izdaiļošanai.
 
Pasākumā būs atrodami koši un interesanti amatnieku darinājumi, rotājumi, suvenīri un praktiskas lietas no koka, kalumiem, dzijas, zīda, keramikas un dzintara. Pieejamo preču klāstā būs gan Vasaras saulgriežu svētku tematikai pieskaņoti piedāvājumi, gan preces, kurās dominē etnogrāfiskie motīvi.

Svētku tirdziņā ir aicināti pieteikties dažādu amatu meistari, kuri pārstāv visdažādākos amata mākslas veidus un strādā ar visdažādākajām materiāliem un savos darinājumos apvieno mākslu, nacionālos rakstus, un amata prasmes. Saražotos darinājumus un produkciju amatu meistariem būs iespēja divu dienu garumā piedāvāt liepājniekiem un pilsētas viesiem.

Amatnieki aicināti pieteikt savu dalību pasākumam, zvanot LLBN kontaktpersonai Madarai Pūķei pa tālruni 63421760 vai 26371671 līdz 17. jūnijam.

Pievieno komentāru

Liepājā