Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina reģistrēties Liepājas nūjošanas festivālam

Biedrība ''Nūjo ar vēju!'' aicina visus aktīvos nūjotājus pievienoties 10. jūnija Liepājas nūjošanas festivālam ''Vēju maršs''. Nūjošanas festivāls būs vienlīdz draudzīgas un sportiskas sacensības, kuras pasākuma otrajā daļā tiks papildinātas ar nūjošanas un citu zināmu Latvijas sportistu iedvesmu stāstiem.

Nūjotāji adresē ej.uz/vejumarss2017 var reģistrēties bezmaksas startam 10. jūnijā kādai no trīs distancēm - 6 km, 12 km vai 18 km. ''Vēju maršs'' norisināsies pludmalē Bernātu virzienā un atpakaļ ar dzeršanas punktiem trasē, kuri atradīsies izvietoti ik pēc 3 kilometriem. Kopējais starts visām distancēm tiks dots pulksten 11 Liepājas Jūrmalas parkā, Jūrmalas ielā 2.

Visi dalībnieki, kuri būs reģistrējušies sacensībām līdz 5. jūnijam un savu distanci būs veikuši kontrollaikā, saņems diplomu ar savu distances veikšanas laiku un finišētāja medaļu.''Šāda veida nūjošanas pasākums Liepājā norisināsies pirmo reizi,'' norāda biedrības ''Nūjo ar vēju!'' vadītājs un sertificēts nūjošanas instruktors Imants Ločmelis. ''''Vēju maršā'' šogad sakausēsim draudzīgas sacensības un ''Nūjotāju virtuvi'', kurā varēsim noklausīties vairāku Latvijas sportistu iedvesmu stāstus. Mūsu mērķis ir dalībnieki, kuri pēc sacensībām jūtas gan sportiski gandarīti, gan dotos mājās ar kādu jauniegūtu noderīgu informāciju, sākot no nūjošanas pamatu, pareiza soļa un īsto nūju izvēles, līdz padomiem par ceļu uz profesionālākiem, iespējams, olimpiskiem mērķiem,'' atklāj organizators, norādot arī, ka Liepājas nūjošanas festivālā tiek īpaši gaidīti gan Liepājas nūjotāji, gan nūjošanas draugi no citām Latvijas vietām un Lietuvas.

Pasākumam festivāla nozīmi piešķir tā otrā daļa, kurā, sākot ar 6 km finišētāju ierašanos, darbosies īpašā ''Nūjotāju virtuve'', kurā ar savu pieredzi un tehniskajām zināšanām dalīsies pazīstami Latvijas nūjošanas, soļošanas un fitnesa entuziasti.

Pasākuma laikā ikvienam interesantam būs arī iespēja instruktora vadībā apgūt pirmās nūjošanas iemaņas. Interesentiem, iepriekš piesakoties, tiks nodrošinātas nūjas. Nūju pieteikšana pa tālruni: 27077950 (Imants Ločmelis) vai e-pastu: nujoarveju@inbox.lv.

''Vēju maršā'' arī ir paredzētas izklaides un mūzika, lai radītu pozitīvu noskaņojumu gan dalībniekiem, gan citiem pasākuma apmeklētājiem.

Liepājas nūjošanas sacensības iekļautas Latvijas Nūjošanas balvas (LNB) ieskaitē un LNB dalībniekiem dod 6,12 vai 18 LNB ieskaites punktus. Plašāk par LNB mājaslapā nujo.lv/lnb/

Pievieno komentāru

Liepājā