Aicina pieteikties tirdzniecībai Teodora Breikša ielas svētkos

10. septembrī no pulksten 10 līdz 17 Jaunliepājā notiks trešie Teodora Breikša ielas svētki. To laikā tiek organizēta arī tirdzniecība Annas tirgus laukumā, tāpēc uzņēmumiem, pašnodarbinātām personām un privātpersonām ir iespēja pieteikties tirdzniecībai, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi info@idejubode.lv.

10. septembrī no pulksten 10 līdz 17 Annas tirgus laukumā uzstāsies mūziķi, Mārcis Grīnbarts rūpēsies par svētku atmosvēru pagājušā gadsimta 20./30. gadu stilā, atskaņojot tā laika mūziku no platēm. Būs iespēja iepazīt Jaunliepāju, dodoties ekskursijā kopā ar Gunāru Silakaktiņu, kā arī būs iespēja iesaistīties radošajās darbnīcās, informē "Ideju bodes" īpašniece Krista Kalnarāja.

Līdz 15.augustam, rakstot e-pastu uz info@idejubode.lv, uzņēmumiem un zemnieku saimniecībām iespējams pieteikties tirdzniecībai Annas tirgus laukumā. Tāpat līdz 15. augustam iespējams pieteikties bagāžnieku tirgum.

Bagāžnieku tirgū drīkst piedalīties tikai privātpersonas un tirgot vai mainīt tikai savu privātu mantu. Par to tiks iekasēta pašvaldībā noteiktā tirdzniecības nodeva. Katrs tirgotājs pats atbild par tirgotās mantas kvalitāti. Ja privātpersona vēlas tirgot savus darinājumus, vai jaunas rūpnieciski ražotas lietas, tad ir jāreģistrē saimnieciskā darbība un bagāžnieku tirgū piedalīties nedrīkst, atgādina K. Kalnarāja.

Pievieno komentāru

Liepājā