Aicina pieteikties semināram par daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanu

Ceturtdien, 28. aprīlī, pulksten 10 Liepājas pilsētas domes telpās, Rožu ielā 6, notiks seminārs "Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšana. Pamatnosacījumi un kvalitatīva ēku renovācija", informē Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Evita Urpena.

Semināra laikā klātesošie tiks informēti par Eiropas Reģionālā attīstības fonda aktivitātes „Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu dzīvojamās ēkās” nosacījumiem, tehniskās dokumentācijas sagatavošanas niansēm, lēmuma pieņemšanas procedūru, kā arī līdzfinansējuma saņemšanas aspektiem. Pasākumā piedalīsies arī banku pārstāvji, kas informēs par kredīta saņemšanas nosacījumiem.

Tāpat seminārā informēs par risinājumiem fasāžu renovācijai, kā arī par siltumapgādes sistēmas renovāciju un reglamentētās sfēras būvizstrādājumiem un to atbilstību apliecinošiem dokumentiem.

Pasākuma dienas kārtība publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā, kur pieejama arī pieteikuma anketa: https://www.em.gov.lv/lv/par_ministriju/notikumu_kalendars/9077-seminars-daudzdzivoklu-maju-energoefektivitates-paaugstinasana-pamatnosacijumi-un-kvalitativa-ekas-renovacija-liepaja

Semināram var piereģistrēties arī sūtot ziņu uz  e-pastu: linda.rozentale-roze@dome.liepaja.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā