Aicina pieteikties bezmaksas veselības vingrošanas nodarbībām bērniem no 4 līdz 6 gadu vecumam

Aicina vecākus pieteikt bērnus vecumā no 4 līdz 6 gadiem bezmaksas vispārattīstošajām veselības vingrošanas nodarbībām. Pirmās nodarbības notiks 29. jūnijā Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39.

Nodarbības notiks LOC Galda tenisa zālē (2. stāvs, 204. kabinets). Pirmā nodarbību cikla apmeklētājiem jūlijā un augustā nodarbības norisināsies divas reizes nedēļā − pirmdienās un trešdienās. Vecākiem ir iespēja pieteikt bērnus uz grupu, kas sākas pl. 17.00 vai pl. 18.15. Nodarbības vadīs fizioterapeite Ieva Vasiļjeva. Nodarbības organizē Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fondu, informē Liepājas pašvaldība.

Nodarbības norisināsies kā vispārattīstošā vingrošana ar spēļu elementiem ar mērķi vispārīgi attīstīt ķermeni, uztveres spējas, atmiņu, motoriku (koordināciju, līdzsvaru), stāju u.tml. Viens bērns var piedalīties 18 nodarbību ciklā. 

Lai nodrošinātu precizitāti darbā ar bērniem un epidemioloģiskās drošības pasākumus, vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tāpēc nepieciešama obligāta iepriekšēja pierakstīšanās, sazinoties ar Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fonda vadītāju Indru Grasi darba laikā pa tālruni 26 591 363. Uz nodarbību jāņem līdzi savs vingrošanas paklājiņš vai neliels dvielis.

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.
Atgādinām, ka, apmeklējot nodarbības, obligāti jāievēro zemāk esošie noteikumi:

neapmeklē nodarbības, ja parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes,
ievēro 2 m distanci no citiem nodarbību apmeklētājiem,
ierašanās uz nodarbību tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās,
jāizvairās no drūzmēšanās, ierodoties un pametot nodarbību,
nodarbības apmeklēt nevar, ja uz personu attiecas pašizolācijas, izolācijas vai karantīnas nosacījumi,
izvērtē savu veselības stāvokli, pirms apmeklē nodarbību,
nodarbību vadītājs ir tiesīgs atteikt nodarbību personai, kas nav ievērojusi noteikumus.

Pievieno komentāru

Liepājā