Aicina pieteikt Liepājas veiksmīgākās NVO un brīvprātīgā darba veicējus

Liepājas pilsētā ir izveidojusies tradīcija Starptautiskajā brīvprātīgo dienā godināt veiksmīgākās nevalstiskās organizācijas (NVO), kā arī sumināt brīvprātīgā darba veicējus. Liepājnieki līdz 2. decembrim aicināti aktīvi ieteikt savus kandidātus apbalvošanai, informē pašvaldībā.

Šogad Liepājas domes organizētais NVO godināšanas pasākums notiks 5. decembrī.

„Liepājā ir daudz cilvēki, kuri nesavtīgi ziedo savu laiku un enerģiju citu cilvēku labā, par to nesaņemot atalgojumu. Šie cilvēki ir nemanāmi – daži no viņiem ir apvienojušies biedrībās, bet citi neviena nemudināti palīdz līdzcilvēkiem. Lai izvēlētos veiksmīgākās nevalstiskās organizācijas un brīvprātīgā darba veicējus, aicinām liepājniekus izteikt savu viedokli un ieteikt kandidātus apbalvošanai”, aicina eksperte NVO un sabiedrības integrācijas lietās Brigita Dreiže.

Anketas līdz 2. decembrim var aizpildīt elektroniski pašvaldības mājas lapā www.liepaja.lv sadaļā Sabiedrība/NVO godināšanas pasākums (saite uz elektronisko anketu: http://ej.uz/kkqb ) vai saņemt un aizpildīt tās domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā Rožu ielā 6, Mazajā domē Ģenerāļa baloža ielā 1, 9. telpā. Iedzīvotāji savus ieteikumus var nodot arī zvanot pa tālr. 63404721 Brigitai Dreižei.

2012. gadā tika godinātas piecas NVO – Liepājas Diabēta biedrība, biedrība „Krīzes grūtniecības centrs”, biedrība „Cerība, Ticība, Mīlestība”, pensionēto skolotāju biedrība ,,Zelta rudens” un sporta biedrība „NABBA”. Tāpat paldies tiks sacīts 20 brīvprātīgā darba veicējiem – Andrai Šliserei, Annai Paulai Pujēnai, Annai Šleierei, Antonam Grikšam, Artim Dauginam, Astrīdai Vērdiņai, Birutai Lavrusenko, Dzidrai Lūsei, Gaļinai Sudmalei, Genādijam Iļjinam, Hildegardei Urbānei, Inai Veitei, Ludmilai Hmeļenko, Miervaldim Ziemelim, Raimondam Briežkalnam, Tamārai Sivokobiļskai, Valerijai Križevičai, Veltai Fišmeisterei, Viesturam Jaunzemim un Žanetai Andersonei.

Pievieno komentāru

Liepājā