Aicina pieteikt darbus mākslas tirgum "Timbaka Taibaka 2"

Jau otro gadu Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola sadarbībā ar radošo telpu „Ideju bode” Ziemassvētku priekšvakarā organizēs mākslas tirgu „Timbaka Taibaka”. No 20. līdz 22. decembrim skolas zālē, Alejas ielā 18 varēs iegādāties audzēkņu, pasniedzēju un citu mākslinieku gleznas, zīmējumus, grafikas, rotas, ādas un tekstila izstrādājumus, koka un keramikas traukus, kā arī dažādus dizaina priekšmetus, informē rīkotāji.

Līdz šī gada 6. decembrim, aizpildot anketu, Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi un pasniedzēji aicināti iesniegt savus darbus skolas projektu daļā pie Ineses Šļožas darba dienās no pulksten 10.00 – 17.00, inese_sloza@inbox.lv, 28889331. Savukārt pārējie mākslinieki, kuriem šobrīd nav saistība ar Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolu, savus darbus aicināti iesniegt radošajā telpā „Ideju bode”, rakstot uz e-pasta adresi: krista@idejubode.lv.

Organizētāji izvēlēsies tos mākslas darbus, kas atbilst „Timbaka Taibaka” koncepcijai, lai pircējiem mākslas tirgū varētu piedāvāt atšķirīgas un interesantas preces. Radošajā telpā „Ideju bode” mākslas darbi jāiesniedz līdz 6. decembrim.

Otrais mākslas tirgus „Timbaka Taibaka” svinīgi tiks atklāts 20. decembrī pulksten 17:00  Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola zālē. Turpmākajās divās dienās – 21. un 22. decembrī tirgus darbosies no pulksten 10:00 līdz 19:00. Tieši šajā mākslas tirgū atradīsiet vispiemērotāko lietu, ar ko iepriecināt sev tuvu cilvēku Ziemassvētkos, tādējādi atbalstos Liepājas jaunos un jau atzītos māksliniekus.

Ideja par mākslas tirgus „Timbaka Taibaka” organizēšanu pagājušajā gadā radās mākslinieces un Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas radošajai direktorei Zanei Bluķei, kas iedvesmojās no Latvijas Mākslas akadēmijas organizētās „Jarmarkas”.

Pievieno komentāru

Liepājā